מאמן רביעי להפועל

מאת יובל מרון | זעזוע נוסף במועדון האדום, דוד אלהרר מונה למאמן הקבוצה, אלהרר: ״שמח להצטרף למועדון״

כפי שפורסם באתר חיפה ספורט ועל אף ההכחשות מצד המועדון האדום, אחר הצהריים הכריזו בקבוצה על החתמתו של דוד אלהרר כמאמנה הרביעי של הקבוצה העונה. במועדון בחנו אופציות נוספות אך בסופו של דבר אלהרר נקרא אל הדגל. בהודעה הרשמית מסרו במועדון: מועדון הכדורסל הפועל פרשקובסקי חיפה שמח להודיע על מינוי של דוד אלהרר כמאמן הראשי עד לסיום העונה.אלהרר בן ה-37, אימן בשנים האחרונות בליגה הלאומית במגדל העמק, הפועל עפולה ובקבוצת הנוער שלה.
צילום: דוברות המועדון
בהזדמנות זאת נרצה להודות לשקד שהם. מועדון הכדורסל הפועל חיפה ״היה ועודנו הבית של שקד והוא ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו. צר לנו שכך הסתיימה הקדנציה השנייה של שקד כמאמן ראשי ואנו רוצים להודות לו על הנכונות להתייצב לצד המועדון. כעת במועדון יתפנו להתעסק במשחק החשוב מול קריית גת ובמטרה המרכזית של העונה להיות בשמינייה הראשונה. דוד אלהרר: ״אני יותר משמח להגיע למועדון הפועל חיפה שמלא בתשוקה וברצון להצליח. באתי לעזור למועדון להשיג את היעדים שלו״.

ובתוך לחיפה ספורט נודע כי אלהרר לא היה המועמד המוביל ובקבוצה בדקו שמות נוספים שסירבו להגיע לקבוצה, אחד המאמנים שרצו לראות בהפועל הוא אלעד חסין, וגם במקרה שלו המהלך לא יצא אל הפועל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.