100 אחוז בלייזר - ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה מצליחה לנצח ולצאת מהמקום האחרון. מכבי הציגה משחק נפלא בשלושת הרבעים הראשונים וממש כמו במחזור הקודם, ברבע הרביעי כמעט והפסידה את המשחק. בלייזר הצטיין עם 25 נק'. בלייזר: "שיחררתי צעקת הקלה בסוף" 

זה היה קרוב להיות "לשוב חוזר הניגון". ממש כמו במחזור הקודם הירוקים מצאו עצמם מוליכים ברבע השלישי ב-21 הפרש, וברבע הרביעי עשו הכל כדי לבעוט בדלי. למזלה של מכבי היה שם גאסקינס שלקח אחריות ברבע הרביעי והצליח לשמור למכבי את הניצחון. הירוקים חוזרים לחיים עם ניצחון חשוב 98:95. מכבי "הנטר" חיפה יוצאת מהמקום האחרון למקום ה-11, מחליפה מקומות עם עירוני נהריה ומשחררת הרבה אוויר. עוז בלייזר הציג את משחקו הטוב ביותר העונה עם 25 נקודות במאה אחוז מהשדה! הירוקים נהנו מיום טוב מהשלוש עם 13 מ-23. כאמור גם גאסקינס הציג משחק טוב עם 17, כאשר ברבע הרביעי קלע סלים חשובים עבור הירוקים. במחזור הבא מכבי שוב תארח ברוממה, הפעם את הפועל ירושלים.
צילום: חגית אברהם.
מכבי "הנטר" חיפה פתחה בחמישייה עם הובר, גאסקינס, גרהאם, בלייזר ובאקנר.

הירוקים פתחו את הרבע הראשון טוב מאוד, שלשות של הובר ובלייזר הביאו את מכבי ליתרון 14:4. מכבי המשיכה לקלוע מעולה מהשלוש, גרהאם קלע משלוש, יבזורי והירוקים ירדו ביתרון 26:13 בסיומו של הרבע הראשון. ברבע השני מכבי חיפה קיבלה את הקפטן עוז בלייזר ביכולת שיא, גלבוע גליל ניסתה לצמק אבל הירוקים הצליחו לשמור על הפער. בלייזר קלע שלשה והעלה ל-44:29 שהוא סוגר מחצית עם 18 נק' ואפס החטאות. רודריגז עם סל הוריד את הירוקים ביתרון 52:37.
צילום: חגית אברהם.
בלייזר פתח את הרבע השלישי עם עוד שלשה, מכבי כבר העלתה את ההפרש ל-21 נקודות, הירוקים לר השכילו לשמור על ההפרש הגדול ואיפשרו לאורחים לצמק את ההפרש ולרדת בפיגור 10 בלבד בסיום הרבע השלישי, 76:66. ברבע האחרון קיבלנו מותחן אמיתי, גלבוע גליל נגסה בהפרש כל העת ושלוש דקות לסיומו של הקבע היתרון ירד ל-3 בלבד, 90:87. 1:30 לסיום הלוח ברוממה הראה שיווין 92, גאסקינס עם שני סלים רצופים העלה ל-96:93. בלייזר הבטיח את הניצחון הירוק עם שני קליעות עונשין, 98:95.
צילום: חגית אברהם.
עוז בלייזר המצטיין במשחק אמר בסיום: "הצעקה ששיחררתי בסוף הייתה של הקלה, אנחנו צריכים ללמוד לסגור משחקים יותר מוקדם. זה חוסר ריכוז וחוסר אינטנסיביות. אנחנו צריכים לעבוד על זה, זה בעיה מנטלית. אנחנו נעבוד על זה ונקווה שנצא לדרך חדשה. אני חושב שהייתי צריך להיות טוב יותר בחצי השני, אבל עדיין אני שמח מהמשחק שלי. הליגה כל כך צפופה וכמה נצחונות יכולים לעלות אותנו למעלה."

קלעים מובילים במכבי חיפה: בלייזר 25 נקודות, גאסקינס 17 נקודות, גרהאם 13 נקודות, הובר 11 נקודות, באומן 8 נקודות.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.