קוסטדינוב ישוב להרכב

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תפגוש הערב את הפועל חיפה לגומלין רבע גמר גביע המדינה, הירוקים חייבים לכבוש. גורם במועדון: "משחק העונה"

"משחק העונה של מכבי חיפה" כך הגדיר גורם בכיר במכבי חיפה את המפגש ערב מול הפועל חיפה. עוד הוסיף "זו ההזדמנות האחרונה להוציא משהו מהעונה העגומה הזו". עד כה נמכרו כ-10 אלפים כרטיסים לאוהדים בירוק והערכות הן כי 12 אלף אוהדי מכבי חיפה ילוו את הקבוצה הערב. הפועל מגיעה למפגש שבאמתחתה יתרון שני שערי חוץ והירוקים יהיו חייבים לכבוש ולנצח לפחות בשער אחד על מנת להבטיח עלייה לחצי הגמר.

בחלק המקצועי נדמה כי רוטן יערוך לא מעט שינויים, כאשר הבולט שבהם הוא החזרתו להרכב של הקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב על חשבונו של גל אלברמן, גם המגן ארנסט מאבוקה החלים מהפציעה וצפוי לפתוח בקו ימין. בחוד עומר דמארי יקבל שוב את ההזדמנות להוכיח שהוא ראוי להשאיר במכבי חיפה גם בעונה הבאה.

השוער עמרי גלזר התייחס למשחק ואמר אמש לאתר הרשמי: "כרגע המצב לא טוב. יש לנו את המשחק מול הפועל כדי להחזיר מעט מהכבוד שאיבדנו בתקופה האחרונה. אנחנו נבוא בכל הכוח ובכל הנחישות והרצון להילחם ולעבור שלב בגביע. אנחנו מבינים את האוהדים והמשחק הזה הוא עבורנו משחק העונה. אנחנו צריכים את האוהדים, שיבואו לתמוך בנו. אנחנו בעונה לא טובה והאוהדים הם אלה שנותנים לנו את הכוח".

הרכב משוער: עומרי גלזר, ארנסט מבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, עומרי בן הרוש, גיאורגי קוסטדינוב, שלומי אזולאי, רועי קהת, ניקיטה רוקאביציה, עומר דמארי וסינטיהו סלליך.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.