נשארו בליגה? תיקו למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה ממשיכה להיראות כמו הצל של עצמה, הירוקים חוזרים מאשקלון עם נקודה בלבד, שעשויה להבטיח את מקומם בליגה. 

מכבי חיפה קיוותה הערב להבטיח לעצמה מקום בליגת העל ולהתחיל להתכונן לעונה הבאה, אלא שהירוקים המשיכו את היכולת האנמית מהשבועות האחרונים, וחזרו מאשקלון רק עם נקודה אחת שאמנם לא מבטיחה הישארות, אך משאירה את מרחק 8 הנקודות. פרד רוטן ממשיך עם קצב צבירת הנקודות הנוראי, והירוקים יהיו חייבים להשיג עוד נקודות בפלייאוף התחתון על מנת לא להסתבך בתסריט שיוריד אותם לליגה השנייה. רז מאיר פתח בעמדת המגן השמאלי, הירוקים הגיעו למעט הזדמנויות אך החמיצו, סלליך רשם החמצה גדולה שבחר לבעוט במקום לפרגן לרוקביצה בתוך הרחבה.

מעט מצבים ראינו במחצית הראשונה באשקלון, רק בדקה ה-19 מכבי הגיעה לראשונה לרחבה של אשקלון, אבל הרוחב של רוקביצה הלך לשום מקום. דקה חלפה וקהת בעט טוב מחוץ לרחבה, איינגובה הדף לקרן. בדקה ה-31 סלליך פרץ נפלא מאגף ימין לתוך הרחבה, הוציא רוחב אבל לא היה אף שחקן בירוק לדחוק את הכדור פנימה. מחצית ראדונה משעממת ונוטלת מצבים, הסתיימה בתיקו אפס.

במחצית השנייה, בדקה ה-48 נגיחה מעולה של קוסטדינוב מתוך הרחבה, גרמה לאיינוגבה למתוח את אבריו ולהדוף לקרן. בדקה ה-61 מכבי הגיעה הכי קרוב לשער, כדור חופשי של אזולאי נהדף ורוקביצה בעט את הכדור החוזר מתוך הרחבה הישר למשקוף השער. בדקה ה-72 סלליך פרץ לתוך הרחבה לבד מול השוער ובמקום למסור לרוקביצה שהיה מול שער חשוף, בעט רע מעל השער. בסיום כאמור 0:0.

מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, רז מאיר, גל אלברמן, רועי קהת (אופיר מזרחי, 69), שלומי אזולאי, גיאורגי קוסטדינוב, סינטיהו סלליך וניקיטה רוקאביצה.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.