רוטן: "מרוצה מהדרך ששיחקנו"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה שומרת על פער 8 הנקודות מהקו האדום. רוטן למקורביו: "מרוצה מהצורה, לא מהתוצאה", גרשון: "נתנו הכל, יש קצת חוסר ביטחון" 

במכבי חיפה קיבלו אמש את התוצאה באשקלון ברגשות מעורבים, מצד אחד הנקודה השאירה את פער 8 הנקודות ממקום ממנו יורדים ליגה, מצד שני היו מי שאמרו, לא הגיוני שאנחנו לא מצליחים לנצח את אשקלון. המאמן פרד רוטן נשמע די מרוצה ואמר למקורביו שהוא מרוצה מהדרך בה שיחקנו אם כי לא מהנקודה. מכבי חיפה היא הקבוצה היחידה בליגת העל שלא הצליחה לנצח העונה את הפועל אשקלון וסיימה את שני המפגשים מולה בתוצאת תיקו. הירוקים ימתינו לסיום המחזור על מנת לקבל באופן רשמי את סדר המשחקים בפלייאוף התחתון.

שחקן הקבוצה רמי גרשון התייחס אתמול למשחק ואמר: "נתנו הכל על המגרש רבל ברור שהמצב מפריע לכולם וקשה לשחק ככה, אנחנו לוקחים את המצב בשיא הרצינות נאגור כמה שיותר נקודות על מנת להישאר בליגה. לא היינו הכי טובים אבל נתנו את הכל, יש בעיה של חוסר ביטחון. התמיכה של האוהדים לא מובנת מאליו, ואני מודה להם על כך."

במקביל להבטחת המקום בליגה והתרחקות מהסתבכות בתחתית, המנהל המקצועי מו אלאך שבוודאות יהיה כאן בעונה הבאה, החל לתכנן את העונה הבאה. כבר עכשיו ברור שקלאוס וקאיו לא יהיו כאן, גם מעמדם של שאר הזרים לא יציב, וחוץ מגיורגי קוסטדינוב, כולם יכולים לקבל הודעה על רצון להיפרד, מאליסון דוס סנטוס יש אכזבה עצומה ומניותיו בקבוצה ירדו.
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.