אלאך ישחרר את כל הזרים?

מאת רובי לוי | אמנם במכבי חיפה מתכוננים למפגש בפלייאוף התחתון מול הפועל עכו, אבל הראש בהכנות לעונה הבאה. כל הזרים יושחררו?

במכבי חיפה ימשיכו היום בהכנות למשחק הראשון במסגרת הפלייאוף התחתון. הירוקים יארחו את הפועל עכו (שבת, 16:00). במכבי אף אחד לא מודה בקולו, אבל לכולם ברור שצריך לקרות משהו קיצוני ביותר, שיגרום לקבוצה לרדת ליגה. המנהל המקצועי עובד על בניית סגל לעונה הבאה, ולחיפה ספורט נודע כי ההולנדי שוקל לשחרר את כל הזרים למעט הבולגרי גיורגי קוסטדינוב, שמוערך מאוד על ידי אלאך. הזרים שבוודאות לא יהיו כאן בעונה הבאה, הם קלאוס וקאיו, להם חוזה לעונה הבאה. הצמד דוס סנטוס ומאבוקה איבדו הרבה מניות העונה וכפי הנראה גם הם ימצאו את דרכם החוצה.

גם על הקווים במכבי הדברים לא ממש ברורים. לפי שעה אין וודאות שרוטן ימשיך כאן גם בעונה הבאה. הערכות הן כי אם פרד רוטן לא יהיה כאן בעונה הבאה, יהיה זה הנק פרייזר שיעמוד על הקווים. פרייזר הוא המאמן המועדף על אלאך ואם הוא היה פנוי כבר העונה, הוא היה כבר על הקווים בסמי עופר במקומו של פרד רוטן. פרייזר שמאמן את ויטסה ההולנדית, כבר הגיע להסכמות עם קבוצתו הנוכחית על סיום ההתקשרות בעונה הבאה. בשבת אוהד לויטה צפוי להמשיך בין הקורות, כאשר עומרי גלזר ימשיך על הספסל. אגב, גלזר גורם ללא מעט דילמות וכאבי ראש, ההתלבטות היא אם ללכת איתו כשוער המוביל בעונה הבאה או להביא שוער בכיר לסגל. הערכות הן שבסופו של דבר יונחת שוער בכיר, זר או שהירוקים יצליחו להנחית את אריאל הרוש שמסיים חוזה בקבוצתו הקפריסאית.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.