המשבר מחריף

מאת יובל מרון | הפסד נוסף לקבוצת האוהדים שצוברת ארבע נקודות בלבד בששת המחזורים האחרונים, 2-1 להפועל ירושלים, בן עשור איזן זמנית(66)

לאחר התבוסה הקשה נגד עירוני טבריה במחזור החולף וכשהיא חווה את המשבר המקצועי הראשון מאז הקמתה, אירחה אחר הצהריים קבוצת האוהדים באיצטדיונה הביתי בנשר את היורדת הטרייה מהליגה הלאומית, הפועל ירושלים. האדומים שחורים עלו אל כר הדשא במטרה אחת ברורה והיא לחזור למסלול הניצחונות על מנת להמשיך לקרוא תיגר בצמרת ולשמח את לבם של אוהדי הקבוצה לחג הפורים. חרף השמועות, במועדון החליטו שלא לבצע זעזוע בעמדת המאמן ועודד קוטר בחר להציב בחוליית ההתקפה את מלך שערי הקבוצה אלון בוזורגי לצידם של שלומי בן עשור ואקס ירושלים הייתם חלבי.

צילום: חגית אברהם 
בדקה ה-11 לאחר ערבוביה ברחבה הכדור הגיע אל אסף לוי שבעט מתוך הרחבה, זיסקינד הדף היטב. בדקה ה-30 בר שלום העלה את האורחת ליתרון, החלוץ היה הראשון להגיב לכדור חופשי שהוגבה ע״י שגיא יוסף וגלגל בקלילות פנימה מקרוב, 1-0. בדקה ה-59 בוזורגי רשם החמצה ענקית כשבעט גבוה מעל לשער משבעה מטרים. בדקה ה-66 קרן דניאל ברק נחתה ישירות על רגלו של בן עשור שהשווה בקלילות, 1-1. בדקה ה-71 בן עשור כמעט והשלים צמד עם בעיטה ממרכז הרחבה אך חאיר היה במקום וקלט. בדקה ה-82 ברק הותיר את בן עשור לבדו מול חאיר, השוער הירושלמי מנע מהחלוץ לקבוע מהפך. בדקה ה-89 ג׳בארין הכניע את זיסקינד עם בעיטה מדוייקת וקבע ניצחון דרמטי לאורחת. בסיום, קבוצת האוהדים רושמת הפסד נוסף ומתרחקת משמעותית מכרטיס העלייה הראשון לליגה הלאומית.

הרכב הפועל רובי: חיים זיסקינד, אור שלזינגר(80, גדי מלסה), אמרי קובלסקי, אור הרשקוביץ, שליו ברוור, יוני אוחיון, עאהד עזאם, סעיד דיאב(55, דניאל ברק), הייתם חלבי(63, איימן עלי), שלומי בן עשור ואלון בוזורגי

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.