כדורסל: מכבי חיפה - ממשיכים כרגיל

מאת רובי לוי | למרות המצב הקשה במכבי חיפה, גורם בכיר אומר לחיפה ספורט: "בשלב הזה אנחנו לא נעשה שינויים", בקבוצה מאמינים שאפשר לצאת מהמצב הקשה. וורקמן: "כבר במחזור הבא נשוב חזקים יותר"

חרף ההפסד במחזור האחרון לבני הרצליה, והמיקום הגרוע של הקבוצה, בהנהלת מכבי "הנטר" חיפה לא מתכוונים לערוך כל שינוי. כזכור במחזור האחרון באחד המשחקים החשובים שלה, כשלה מכבי כאשר רשמה הפסד בהרצליה מול בני הרצליה, לאחר שכבר הוליכה ב-20 הפרש ברבע השלישי. במחזור הבא תפגוש מכבי ברוממה את גלבוע גליל, שתגיע לאחר שלושה הפסדים רצופים. כאמור, גורם בכיר במועדון אישר לחיפה ספורט כי בשלב הזה לא מתוכנן שום שינוי במצבת השחקנים או בצוות המקצועי. בקבוצה מאמינים שיש באפשרותם לצאת מהמצב הקשה.

שחקן הקבוצה ווילי וורקמן אמר לאתר הרשמי של הקבוצה: "ללא ספק, אתמול היה לילה קשה מאוד עבורנו. אבל להיות ווינר, להיות מנהיג, זה לא אומר לעולם לא ליפול, זה לדעת לקום ולזרוח לאחר הנפילה. אנחנו נחזור חזקים יותר, טובים יותר ומלוכדים יותר כבר במשחק הבא. נותרו לנו 13 משחקים והכל עדיין פתוח לרווחה. סיבוב אחרון חזק ואנחנו יכולים להיות קבוצה חזקה בפלייאוף, ובשביל זה אנחנו צריכים אתכם לצידנו! חייבים להמשיך להאמין. לעולם לא לוותר. זה הכדורסל."
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.