"מכבי חיפה מועדון הזוי"

מאת רובי לוי | כעס גדול בסביבתו של גוני יזרעאלי על הדרך בה שוחרר ממכבי חיפה. גורם בכיר המקורב לשחקן: "מכבי חיפה מועדון הזוי" 

לאחר שיחרורו של הרכז גוני יזרעאלי ממכבי "הנטר" חיפה, הרוחות מסרבות לשתוק. אמש פרסמה אישתו של השחקן, נופר פוסט זועם על ההתנהלות של מכבי חיפה, פוסט שגרר אחריו המון תגובות. השחקן וסוכנו רז גל מסרבים להגיב למהלך השחרור באופן הרשמי, אבל בסביבת השחקן היה מי שסיפר לחיפה ספורט כי השחקן עצמו התרסק מעצם השחרור והעובדה שהעונה נגמרה עבורו.

עוד הוסיפו מקורביו של השחקן בפני חיפה ספורט: "מכבי חיפה זו קבוצה הזויה, קבוצה שמתנהלת על גחמות. גוני הסכים לחתום על הסעיף הזה מתמימות והיה ברור לכולם שהסעיף יופעל רק ובהנחה יהיו בעיות שלאו דווקא קשורים לכדורסל. וגם אם רוצים להפעיל סעיף כזה, יכלו להפעיל שיקול דעת ולפחות לחכות שהחג יחלוף, קבוצה הזויה."

הפוסט המלא של רעייתו של גוני יזרעאלי, נופר: אז בואו נדבר רגע - לאן הגענו????? תאילנדים עובדים בשדות, סודנים במלונות, סינים במסעדות, אמריקאים בכדורסל ועוד כל מיני שאני בטוחה שאם השעון לא היה מראה 3:42 היתי מצליחה לכתוב עוד כמה.. אתמול, ממש לפני כניסת החג שבא עלינו לטובה החליטו במכבי חיפה לשחרר את גוני ל"חירות". 
רגע לפני הרמת הכוסית הוא נכנס לחדר עם המאמן ומנהל הקבוצה שמודיעים לו עם דמעות בעיניים שהם מפעילים את האופציה CUT בחוזה. למי שלא מכיר, אכן גוני דמות צבעונית, יש כאלה שיקראו לו שוטר תנועה, מנחית מטוסים, עובד בזבל או What ever - אבל לגוני יש 2 אליפויות והוא משחק כמעט 15 שנה בליגת העל. הוא גם קיבוצניק ציני שעבד ברפת, שגדל על ערכים של פעם, ערכים שכנראה לא מכירים במכבי חיפה. בנוסף הוא גם אבא לאופיר ולעוד אחת שבדרך..

בתום לב ותחת לחץ חתם כשהוא רחוק ממשפחותו על חוזה עם סעיף CUT שאומר שהקבוצה רשאית לחתוך אותו בכל רגע נתון וללא סיבה, נאמר לגוני בע"פ (כמובן שמה שלא כתוב - לא נחשב) וניתנה לו ולסוכן שלו - רז גל - הבטחה שהוא יחתך רק במקרה בו הוא יעבור עבירה משמעתית כי בכל זאת הוא גוני הצבעוני, המתחית מטוסים, שוטר התנועה שעובד בזבל.
למרבה הפלא המנחית מטוסים לא עשה שום עבירת משמעת ולא עבר על שום חוק או לא הפר שום הסכם, ובכל זאת במכבי חיפה החליטו לחתוך אותו.

לכל הלא מבינים - משמע שגוני הפך בגלל גחמות כאלה ואחרות למובטל שאינו יכול לשחק באף קבוצה גם לא בליגת הקט-סל. מכבי חיפה יקרה, שגוני הגיע הייתם אחרי 5 הפסדים, מיד ניצחתם 3 סיבובים רצוף עם הגעתו. אני יכולה לחשוב על עוד משחק או שתיים שניצח בזכות כוחמת המשחק והניסיון שהביא איתו.

גוני בעלי, אבא לאופיר ולעוד אחת שבדרך אחרי 15 שנה בליגה עם 2 אליפויות - מובטל!!!!
אני פונה למכבי חיפה ומזכירה להם שעם כל שמות התואר וכל הכינויים שנדבקו, הודבקו או נרכשו בכבוד במהלך השנים , עם כל הכבוד לליגת העל ולכדורסל הישראל - גוני הוא בעל ואבא מ-פ-ר-נ-ס!!!!!!!!!!
אל תפגעו לי במשפחה!!!!!
צילום: מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.