קוטר והפועל רובי נפרדים

מאת רובי לוי | הפועל רובי שפירא נפרדת מהמאמן עודד קוטר, איימן חליאלה מועמד להחליפו. הפועל רובי: "תודה לעודד על הכל, אוהבים אותך"

שני הפסדים רצופים הביאו את מקבלי ההחלטות בהפועל רובי שפירא לפרידה משותפת מהמאמן עודד קוטר. האדומים יצאו כמעט באופן וודאי מהמירוץ לעלייה. מי שצפוי לתפוס את עמדת המאמן על הקווים הוא איימן חליאלה, כאשר שמות של מועמדים נוספים מוזכרים, המועדון צפוי להודיע בימים הקרובים באופן רשמי מי יאמן את הקבוצה עד תום העונה.

ממועדון הפועל רובי שפירא נאמר בהודעה רשמית: "תודה לך עודד קוטר, על תקופה נפלאה! מועדון הכדורגל הפועל רובי שפירא חיפה רוצה להודות למאמן הקבוצה על תקופתו במועדון. לפני דקות אחדות נפגש עודד קוטר עם הוועד המנהל של העמותה, ובהחלטה משותפת הוחלט על סיום דרכו במועדון. קוטר הגיע אלינו בפתיחת העונה שעברה ויחד איתו עברנו תקופה נהדרת, מרובת הצלחות. למן הרגע הראשון שלו אצלנו הוא התחבר מאוד למועדון ולאנשים סביבו, נתן את כל כולו להצלחת המועדון ועל כך נתונה לו תודתנו. אנחנו רוצים לאחל לעודד קוטר היקר המון הצלחה בהמשך דרכו המקצועית, ובטוחים שנשוב לשתף פעולה בעתיד. בימים הקרובים ימונה מאמן חדש למועדון, ואנחנו נודיע על כך בצורה מסודרת.
תודה רבה על הכל עודד, אוהבים אותך!"
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.