חיפה אדומה.

מאת רובי לוי | האדומים רושמים ניצחון ענק בדרבי החיפאי ונשארים חזק במירוץ על התואר, מכבי תמשיך להלחם על מקומה בליגת העל. 

הדרבי החיפאי שוב נצבע אדום. הפועל חיפה מביסה מכבי חיפה 3:0 ששוב נראתה כמו הצל של עצמה. האדומים ניצחו ללא מאמץ מיוחד ונשארים צמוד, צמוד בצמרת ליגת העל. יריבתה לעומת זאת תצא במחזור הבא, תאמינו או לא, למשחק על "חייה" מול הפועל אשקלון. גינסרי 44, תאמש 56 ותורג'מן 63 קבעו את תוצאת המשחק. הקהל הירוק כמעט ולא הגיע למגרש ואלו שהגיעו ליוו את המשחק בשריקות בוז. המחצית הראשונה עוד הייתה שקולה משהו, אך במחצית השנייה הפועל שלטה במשחק בצורה מוחלטת וניצחה בצדק רב, מכבי חיפה כמעט ולא סיכנה את שערו של שטקוס.
בדקה ה-17 הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק, דור מלול קיבל כדור באגף ימין ובעט מחוץ לרחבה, לידיים של לויטה. מכבי שלטה אך לא הצליחה להגיע למצבים, בדקה ה-31 רוקביצה נגח מתוך הרחבה אבל הכדור שלו עלה מעל למשקוף, דקה חלפה וקהת קיבל כדור בתוך הרחבה כדור, בעט לפינה נהדר אבל שטקוס הדף לקרן. בדקה ה-44 האדומים עלו על הלוח, גינסארי קיבל כדור בתיך הרחבה, חלף על לויטה וקבע את תוצאת המחצית, 1:0 אדום.
עם פתיחת המחצית השנייה כדור רוחב של אזולאי מצא את קוסטדינוב שבעט מעל המשקוף. בדקה ה-56 טעות חמורה של לויטה, העלתה את הפועל חיפה ל-2:0, בעיטה חופשית של הרומני מ-30 מטרים עשתה את הדרך הבטוחה לידיו של לויטה שהשמיט בשלומיאליות לתוך שערו. בדקה ה-63 האדומים פשוט משפילים את הירוקים כאשר אלון תורג'מן קבע 3:0 מתוך הרחבה.
מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, עומרי בן הרוש (יונתן לוי, 46), גיאורגי קוסטדינוב (אופיר מזרחי, 58), רועי קהת, שלומי אזולאי, סינטיהו סלליך (מוחמד עוואד, 70), ניקיטה רוקאביצה ועומר דמארי.

הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ניסו קפילוטו, גבריאל תאמאש, שמואל שיימן, ראדו גינסארי, ריסטו מיטרבסקי, גילי ורמוט, רוסלן ברסקי, יוסיפ איבנצ’יץ’ ואלון תורג’מן (גולן, 72).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.