תיקו שטעמו הפסד

מאת יובל מרון | תוצאה מאכזבת נוספת להפועל רובי, 1-1 נגד אסי גלבוע, בוזורגי השווה(83), מלך שערי הקבוצה: ״חייבים לחזור למסלול הניצחונות במהרה״

כשהיא חווה את העונה המקצועית הרעה ביותר מאז הקמתה ועם ניצחון בודד בשמונת המשחקים האחרונים, אירחה אחר הצהריים באיצטדיון העירוני בנשר הפועל רובי את אסי גלבוע. למעשה, מטרתם העיקרית של האדומים שחורים תחת הנהגתו של פטריסיו סייג היא חזרה לתלם לקראת פלייאוף העלייה הקרב ובא. במועדון לא מרימים ידיים וחלום ההעפלה לליגה הלאומית שוכן בראשם של שחקני ואנשי הקבוצה. כ-150 צופים נכחו בהתמודדות.

בדקה ה-3 יוני אוחיון העמיד את חלבי לבדו מול שאול, אקס הפועל ירושלים בעט חלש מדי ופספס הזדמנות מצויינת להעלות את הביתיים ליתרון מוקדם. ארבע דקות חלפו ושוב חלבי רשם החמצה ענקית, החלוץ ניסה להקשית מעל שאול מסף הרחבה אך הכדור עלה מעל למסגרת. בדקה ה-28 אור הזרקורים האיר על חלבי בפעם השלישית כאשר וולה אדיר שלו שרק בסמוך למסגרת. דקותיים חלפו והאורחת עלתה ליתרון, יניר איבגי שיגר פצצה מזווית קשה היישר אל חיבורי הקורות של זיסקינד, 1-0 לאסי גלבוע. דקות ספורות לסיום המחצית שאול עם הצלה נהדרת מנע מברק להשוות עם בעיטה מדוייקת מכ-20 מ׳.

צילום: חגית אברהם
במחצית השנייה האורחת נסוגה לאחור ואיפשרה לקבוצת האוהדים לשלוט במשחק, על אף עליונותה היחסית הפועל רובי התקשתה לייצר מצבי הבקעה ממשיים. בדקה ה-83 נודלמן הכניס כדור מצויין לבוזורגי, מלך שערי הקבוצה עבר את שאול בקלילות וגלגל פנימה, 1-1 בנשר. בדקה ה-90 בעיטה יפה של פודי נעצרה רק בקורה. עמוק בתוספת הזמן באבא ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, שאול הדף לקרן. בסיום, הפועל רובי לא מצליחה לצאת מהמשבר אליו נקלעה וכעת יתמקדו השחקנים בהבטחת השתתפותם במשחקי הפלייאוף.

כובש שער השוויון אלון בוזורגי דיבר בסיום ואמר: ״שלטנו ברוב שלבי המשחק, נתנו מאתיים אחוז ומאוד רצינו לנצח אבל בתקופה האחרונה הכל הולך קשה. עצוב לומר את זה אבל לפחות לא הפסדנו ועשינו תיקו, יכל להיות יותר גרוע ולפחות חזרנו מהפיגור. בשבוע הבא נהיה חייבים לנצח, אין הנחות. עלייה מהמקום הראשון כבר לא ריאלית, אנחנו רוצים להבטיח את המקום בפלייאוף כמה שיותר גבוה ובמהרה. אני לא מסתכל רחוק, ברגע שנחבר ניצחון אחד הביטחון יחזור והאנרגיות יהיו יותר טובות, אי אפשר להמשיך בקצב צבירת הנקודות הזה ואנחנו חייבים לחזור לנצח.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.