הגביע ירוק בשלישית

מאת רובי לוי | מכבי חיפה הביסה את הפועל כפר סבא וזכתה בגביע המדינה בפעם השלישית ברציפות. זילברמן: "נמשיך ככה וניקח את הדאבל"

מכבי חיפה בכדורעף מבססת את מעמדה כאחד המועדונים הגדולים בשנים האחרונות עם זכייה שלישית ברציפות בגביע המדינה! הניצחון של מכבי הושג לאחר שליטה מוחלטת, תוך שהיא מביסה את אלופת המדינה הפועל כפר סבא, 3:0 (12:25, 23:25, 16:25).
הירוקות פגשו את הפועל כפר סבא וזכו לאווירה ביתית, בהיכל הספורט ברוממה. המערכה הראשונה הסתיימה ב-20:9 קל לזכות הירוקות. במערכה השנייה כפר סבא ניסתה לחזור אבל בנות מכבי היו מרוכזות ירדו עם ניצחון 25:23, וניצחו את המערכה השלישית 25:16 בדרך ל-3:0 במשחק כולו.
היו"ר ומנהלה המקצועי של מכבי חיפה חיים קסל אמר בסיום: "לפני שלוש שנים אכזבנו את הקהל שלנו והשנה זכינו בגביע כאן בחיפה ועם שלוש בנות ישראליות צעירות בשישייה, מה שכולם אמרו לי שלא יעבוד בליגה".

לוגאן טום שלה, זה עוד תואר לארון המכובד והמלא, אמרה בסיום: "לא היה משחק קל למרות שזה ניראה כך, הייתה לנו יריבה מהעבר השני. העיקר ששיחקנו כקבוצה. עכשיו נאבק על האליפות".

גם קתרינה זילברמן התייחסה לזכייה ואמרה: "שיחקנו ביחד וניצחנו ביחד. יש תמיכה מהמאמנים והצוות המקצועי! ובמיוחד מהאוהדים המדהימים שלנו שבאו ומילאו את היציע ירוק!אנחנו נתאמן ונשחק הכי טוב שאנחנו יכולות וניקח את הדאבל!"


המצטיינת בשורת מכבי הייתה נטליה נזרובה עם 17 נק', טום 15, נסטיה ברבנשיקובה וטלי מרמן 7 כ"א, אירינה קלימנובה 4, תמר שטיין 3, ענבל פלג 1. ליברו: קתרינה זילברמן.
צילומים מתוך איגוד הכדורעף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.