נאיביים בירוק

מאת רובי לוי | יתרון 20 נק' לא הספיק למכבי "הנטר" חיפה שרושמת הפסד מול בני הרצליה, הליגה הלאומית קרובה יותר מתמיד 

נאיביים, פראיירים ואולי חסרי אחריות, רק במילים אלו אפשר לכנות מכבי "הנטר" חיפה שרשמה הערב הפסד במשחק הכי חשוב שלה העונה. הירוקים הובילו כבר במהלך הרבע השלישי ב-20 הפרש! רבע רביעי פשוט מחפיר של השחקנים בירוק איפשר לבני הרצליה להפוך את הקערה על פיה ולנצח 79:75. המצב של מכבי חיפה גרוע והיא מדורגת במקום האחרון עם 26 נק' כאשר מעליה עירוני נהריה עם 27 נק'.

אגב, הירוקים רשמו במשחק 15 איבודים, כאשר על עשרה מתוכם היו אחראים רורדיגז (5) ובאקנר (5). רק שלושה שחקנים במכבי קלעו בדו ספרתי. מהשלוש מכבי הציגה ערב עגום עם 4/21, כאשר על שלוש שלשות היה אחראי גאסקינס ובלייזר הוסיף אחת משלו. הרצליה מנגד קלעה 10/23 כאשר המצטיין במשחק ברנדון טריש קלע 6 מתוכם.

מכבי "הנטר" חיפה פתחה עם: רודריגז, גאסקינס, וורקמן, בלייזר ובאקנר.

הרבע הראשון של הירוקים היה אחד הטובים של העונה, הירוקים השאירו את הרצליה על 6 נקודות בלבד וירדו ביתרון 21:6. ברבע השני מכבי הצליחה לשמור על ההפרש שלה, למרות שהמקומיים ניסו לצמק ובמחצית הלוח הראה 43:25 ירוק.

גם ברבע השלישי החבורה של רחימי הייתה עדיפה ושמרה על פער סביר מהרצליה, הירוקים הוליכו ב-13 נק' בסיומו, 68:55. לרבע הרביעי השחקנים של רחימי פשוט לא הגיעו. עם שבע נקודות בקבע שלם רשמו השחקנים בירוק הפסד במשחק שהיה כבר שלהם, 79:75.


קלעי מובילים במכבי: גאסקינס 19 נק', רודריגז 13 נק' ו-5 איב', בלייזר 12 נק', באקנר 9 נק' ו-5 איב'.
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.