בכל משבר יש גם הזדמנות / גילור בירוק

גילור בירוק | המשבר העמוק וההזדמנות להוציא מתוכו משהו חיובי וגם קריאנ לראשי המועדון שתפו אותנו, מה התוכניות? 

1. בשארית כוחותיי הנפשיים הכרחתי את עצמי להתיישב ליד המקלדת. אולי השחקנים ובוודאי שהמאמנים וכל הצוות הזר ואולי גם המנוכר, לא מבינים, שאנחנו יכולים לחיות עם עונות גרועות ותצוגות נפל. הם לא מבינים שמבחינתנו בהשפלות מול שנואות נפשנו דהיינו האדומים מחיפה והצהובים מתל אביב, נחצו כל הקווים השחורים. עם זה אנחנו לא יכולים להשלים!

2. בכל משבר יש גם הזדמנות. איש עסקים משופשף ועתיר הצלחות כמו יענקל'ה שחר, יודע זאת טוב ממני. השפל אליו הגענו מהווה הזדמנות לביצוע כמה מהלכים הכרחיים, וזה לאחר שכבר ברור מעבר לכל ספק שעוד יבוא של שחקנים עם שמות מפוצצים או עוד החלפת מאמן או עוד טלאי על טלאי על טלאי –לא מועילים.

3. ראשית התקציב. מכבי חיפה חייבת אם חפצת חיים היא, לקצץ את התקציב ללא יותר מ-60 מליון ₪ , כאשר 20-25% יופנו למח' הנוער, 20-25% למנהלה, צוות מקצועי, סקאוטינג ושווק ורק 50-55% לשכר שחקנים. ורכש ? 1:1 מול מכירות.

4. שנית צמצום הסגלים מבחינת מספר שחקנים, לרבות במח' הנוער. אין צורך בהמוני שחקנים. צריך להתמקד באלה שניתן להפיק מהם את המקסימום!

5. הסרת המגבלות התקשורתיות והפסקת מדיניות ה"שושו" שמכניסה את כל המערכת ללחץ אטומי ומיותר. ומצד שני הגבלת האוהדים לאזורים שלהם. אוהד הוא אוהד. עיתונאי הוא עיתונאי. פרשן הוא פרשן. ושחקן הוא שחקן. כשהכל ברור נחסכות בעיות.

6. למרות החשכה שבמעמקי התהום -לא להתנהג בפאניקה. תעשו הכל להרגעת המערכת. אם לאלאך יש תכנית, לכו איתה עד הסוף ,תשדרו לכל מי שנמצא בקבוצה ולכל מי שמחוצה לה שהולכים רק על פי המתווה שלו ותחשפו גם לציבור – מהי התכנית על מנת שייפסקו הספקולציות.

7. והכי חשוב- כבר כתבתי והתרעתי. תבינו שאם זה יימשך כך עוד נמצא את עצמנו בליגה השנייה. כבר הייתי בסרט הרע הזה 3 פעמים. תאמינו לי ,זו לא חוויה נעימה.
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.