קרב על "החיים" - מכבי בהרצליה

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה יוצאת להרצליה למשחק חשוב מאוד, המטרה ניצחון והתרחקות מהקו האדום. עשרות ירוקים ילוו את הקבוצה להרצליה. רחימי: "מבינים את חשיבות המשחק" 

מהמקום האחרון בטבלה, יוצאת הערב מכבי "הנטר" חיפה לאחד המשחקים החשובים שלה בשנים האחרונות. הירוקים יצאו  הערב (20:15) למשחק חוץ מול בני הרצליה. מכבי חיפה ירדה למקום האחרון לאחר הפסד ביתי להפועל אילת במחזור הקודם. הסטטיסטיקה עומדת נגד מכבי חיפה לקראת המפגש הערב, כאשר הרצליה ניצחה את מכבי בחמישה משחקי חוץ ברצף מאז פברואר 2015. אם במכבי רוצים לשאוב קצת עידוד הם יכולים להסתכל על המפגש הראשון בין שתי הקבוצות שנערך ברוממה והסתיים בניצחונה של מכבי 86:72. גם בקרב אוהדי הקבוצה ישנה תכונה, ולא מעט ירוקים ילוו את הקבוצה הערב להרצליה.

עופר רחימי מאמן הקבוצה אמר לקראת המשחק הערב: "הרצליה משחקת מצוין בשבועות האחרונים, כולנו מבינים את חשיבות המשחק. אנחנו חייבים להגיע אגרסיביים ומדויקים כדי לחזור לחיפה עם הניצחון." גם שחקן הקבוצה דגן יבזורי התייחס למשחק ואמר: "אנחנו מבינים את המצב שלנו ואנחנו יודעים שאנחנו צריכים לשנות אותו ועכשיו, מחר נתמודד מול קבוצה טובה אז אנחנו צריכים לבוא בפוקוס ולהילחם לאורך כל המשחק."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.