מכבי חיפה: רודריגז לא ישוחרר

מאת רובי לוי | למרות הערכות המוקדמות, מכבי חיפה לא תשחרר את הגארד אנג'ל רודריגז ותופיע עם חמישה זרים בסגל. גורם בכיר: "נשתמש בכל חמשת הזרים"

מכבי "הנטר" חיפה לא תחתוך את הגארד אנג'ל רודריגז, זאת למרות החתמתו של טרבור גאסקינס שנרשם למשחק מול הפועל תל אביב. הירוקים ירשמו למשחק מחר חמישה זרים ובכך יאבדו את המענק של המנהלת, דבר שממנו ניסו להימנע מוקדם יותר העונה כששיחררו שני זרים. לאחר החתמתו של גאסקינס הערכות היו כי רודריגז יקבל את הודעת השחרור, אך במועדון הירוק החליטו להגדיל את המכסה וללכת עם חמישה זרים עד לסיום העונה. רודריגז העונה לא ממש שומר על יציבות ומעמיד מומצעים של 13.5 נק' למשחק, 5.1 אס' ו-3.1 איב'.

גורם בכיר במכבי "הנטר" חיפה אישר הערב לחיפה ספורט את הידיעה ואמר: "רודריגז נשאר בקבוצה, והתוכניות היא להשאירו עד לסוף העונה, טרבור גאסקינס הובא כזר חמישי והכוונה היא להשתמש בכל חמשת הזרים".

מחר (ראשון, 19:50) תארח מכבי את הפועל תל אביב בהיכל הספורט ברוממה, הירוקים מגיעים למפגש לאחר ניצחון חשוב ויקר מול עירוני נהריה, חניכיו של רחימי חייבים לייצר נצחונות על מנת להתרחק מהתחתית הבוערת. במשחק הראשון בינהין העונה, רשמה מכבי את אחד מניצחונותיה המרשמים העונה, 95:74 במגרשה של הפועל תל אביב.

לקראת המשחק התראיין עופר רחימי לאתר הרשמי ואמר: "מחכה לנו משחק קשה נגד הפועל תל אביב, מכל ההיבטים, היא קבוצה איכותית ומאומנת היטב, אני מקווה שנוכל להשיג ניצחון נוסף, במיוחד עבור האוהדים שלנו".

גוני יזרעאלי הוסיף: "ניצחון, זהו הלך הרוח בקבוצה. הפועל היא קבוצה טובה, אבל אנחנו חייבים להשיג יותר ניצחונות בבית. החתמנו שחקן חדש, טרבור, שנראה טוב מאוד באימונים ואני בטוח שהוא יעזור לנו רבות במחצית השנייה של העונה".
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.