מחפשים פיתרון לחוזים הכבדים

מאת רובי לוי | במכבי חיפה עובדים במרץ על העונה הבאה, אחת הבעיות "להיפטר" מהחוזים הכבדים. קאיו מבוקש בגרסהופרס קלאוס בשכרו הנוכחי, לא מבוקש כלל 

במכבי חיפה העיניים כבר לעונה הבאה. הערכות הן שכל הזרים אולי למעט גיורגי קוסטדינוב ישוחררו. הבעיה של מכבי חיפה תהיה "להיפטר" מהחוזים הכבדים של קאיו הברזילאי וקלאוס היווני. הברזילאי בן ה-31 חתום לעונה נוספת ושכרו מוערך בכ-400 אלף אירו לעונה, גורם בכיר בגרסהופרס אישר לחיפה ספורט, כי הקבוצה השוויצרית תשמח לקלוט אותו חזרה אבל לדעתו סכום העברה והשכר יהוו בעיה בלהוציא את המהלך לפועל.

אם הסיטואציה עם קאיו היא בעייתית עבור מכבי חיפה, הרי שהמקרה של קלאוס מסובך וקשה הרבה יותר, היווני משתכר במכבי חיפה קרוב ל-500 אלף אירו לעונה, וחתום לעונה נוספת. זו כבר העונה השנייה שקלאוס בן ה-29 לא ממש מרשים ולא מרבה לכבוש, העובדה הזו תקשה על מכבי חיפה למצוא עבורו קבוצה שתסכים לשלם את השכר הזה. קבוצתו הקודמת פאוק סלוניקי התעניינה במצבו במהלך ינואר האחרון, אך הכתב היווני ואיש ההנהלה של פאוק בעבר, סטברוס סטונדלאידיס אמר לחיפה ספורט: "המצב של קלאוס ומכבי חיפה בעייתי, החוזה שלו גבוה ויקשה על העברה. אני לא רואה את קלאוס חוזר לפאוק אולי אם הם יחליטו למכור את החלוץ הטוב שלהם, אלכסנדר פריצ'וביץ'."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.