דאבל ירוק - יש אליפות למכבי!

מאת קובי לוי | הן עשו זאת, יש אליפות למכבי חיפה ודאבל שני בהיסטוריה של הקבוצה. קאמבק ענק לירוקות במערכה החמישית. חיים קסל: "כנראה שהיה כתוב איפשהו שאנחנו ננצח היום"

יש אליפות! יש דאבל. משחק הירואי ומערכה חמישית אדירה של הבנות בירוק נותנת להן את התואר הנכסף. דאבל ואליפות שנייה בהיסטוריה של הקבוצה. הירוקות כבר היו בפיגור 6 נקודות במערכה החמישית והאחרונה. מכבי עושה את זה בצורה חלקה, 3:0 בסדרה והשחקניות של חיים קסל יכולות לחגוג את הזכייה. האווירה ברמת אלון הייתה חמה והבנות בירוק הצליחו לעמוד בלחץ גם כשהיו עם הגב לקיר, במערכה החמישית קריית אתא הוליכה כבר 13:7 והיה נדמה שהיא בדרך לניצחון אבל מכבי עשתה מהפך מדהים בדרך לניצחון 15:13 במערכה ובמשחק כולו. לוגאן טום הייתה המצטיינת בצד הירוק עם 24 נק', לקלימנובה היו 17 נק'. בסיום כאמור מכבי מנצחת 3:2 במערכות (25/17 20/25 23/25 30/28 15/13).
צילום: חגית אברהם.
חיים קסל המנהל המקצועי של מכבי חיפה אמר בסיום: "אליפות שנייה מול הקהל שלנו, כנראה שהיה כתוב שהיינו צריכים לנצח. היה משחק מוזר, אני גאה ברוח הלחימה של הבנות והן עשו סיום דרמטי. אנחנו כבר עובדים על העונה הבאה ונראה קבוצה טובה."
צילום: חגית אברהם
לוגאן טום שחקנית הרכש אמרה בסיום: "אני מרגישה נהדר, זה היה משחק קשה, אני שמחה בשביל הבנות, בשביל הקהל  ובשביל הספונסרים של הקבוצה אני יודעת כמה זה היה חשוב להם. עדיין לא החלטתי מה לעשות בעונה הבאה. אני אוהבת את ישראל, טוב לי פה. הכדורעף כאן מתפתח. הקהל פה מעולה ודוחף. לא יכולתי לבקש מקום אחר להיות בו."

תמר שטיין שחקנית הקבוצה אמרה בסיום המשחק: "מרגיש מדהים, אין לתאר את ההרגשה. אני חושבת שעבדנו היום כקבוצה ושמרנו אחת על השנייה."
צילום: חגית אברהם.
ספונסר הקבוצה אודי אנג'ל אמר בסיום: אני ספונסר של הדאבלסטית לא של האלופה. זה רגע הכי מאושר, אנחנו מלווים ותומכים כל השנה ואין לתאר איזה אושר זה. יש כאן תרומה של כל הבנות, ההגעה של טום לוגאן הייתה מעולה, לא רק מקצועית, היא דיברה דחפה וכיוונה בזכות הניסיון. טום שחקנית שעוברת כל שנה למועדון אחר וזו פעם ראשונה שהיא שוקלת להישאר באותה קבוצה שנתיים ברציפות, נקווה שהיא תישאר."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.