עדיין בחיים - הפועל הפסידה

מאת רובי לוי | הפסד להפועל מול מכבי קריית מוצקין, המצב של הפועל קשה אבל היא עדיין תלויה בעצמה. הובר הצטיין עם 21 נקודות 

לאחר שני ניצחונות רצופים, רשמה הערב בבית, הפועל חיפה הפסד ליגה ראשון במסגרת הפלייאוף התחתון, 75:70 למכבי קריית מוצקין. ההפסד הזה מותיר את הפועל חיפה בסכנת ירידה ממשית לליגה הארצית. חניכיו של איתי לוי עוד ירדו ביתרון למחצית, אבל רבע רביעי פחות טוב של קבוצת האוהדים, איפשר לאורחת מקריית מוצקין לנצח ואולי להבטיח עונה נוספת בליגה הלאומית. הפועל חיפה נמצאת במאבק מול הפועל עפולה שהפסידה הערב והוד השרון שניצחה את מגדל העמק. הפועל חיפה, עפולה והוד השרון עם 36 נק' במחזור הבא תצא הפועל למשחק חוץ מול אליצור יבנה, ניצחון והפסד של הוד השרון והפועל תישאר, במקרה של הפסד ההכרעה תעבור למחזור האחרון בו תארח הפועל חיפה את עפולה.

המצטיין בשורות הפועל היה אופיר הובר שקלע 21 נק' עם 4\6 לשלוש. פרנננדו רומרו שעלה למשחק לאחר שנפצע במחזור הקודם בעינו, קלע 17 נק' ואילו הזר ג'רון פרסלי הציג משחק רע עם 4 נק'. ניב משגב שהצטיין בשבועיים האחרונים קלע עבור הפועל 10 נק' ומסר 4 אס'.

המשחק של הפועל היה טוב בשלושת הרבעים הראשונים למשחק. במחצית קבוצת האוהדים ירדה ביתרון, אם כי יתרון זעום, ברבע הראשון הוליכה הפועל בנקודה 27:26, במחצית הובילה הפועל 42:38, בסיום רבע שלישי היו אלה האורחים ממוצקין שירדו ביתרון 55:52. מוצקין פתחה את הרבע הרביעי טוב יותר, עלתה ליתרון דו ספרתי בדרך לניצחון, 75:70.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.