עדיין כאן - ניצחון חשוב להפועל

מאת רובי לוי | ניצחון חשוב להפועל חיפה שמתרחקת מעט מהמקום המסוכן ממנו יורדים ליגה, האדומים עדיין לא הבטיחו הישארות. משגב ורומרו הצטיינו 

ניצחון שני ברציפות להפועל חיפה בפלייאוף התחתון להפועל חיפה. קבוצת האוהדים יצאה היום למשחק חוץ קשה מול מכבי הוד השרון שנאבקת עם האדומים על מקום בליגה הלאומית, לאחר מותחן ניצחה הפועל חיפה בתוצאה, 80:74. ניב משגב המשיך את היכולת הטובה כאשר קלע 18 נק' ומסר 5 אס', גם לרומרו היה משחק טוב שכלל 17 נק' ו-16 ריב'. מאמן הפועל חיפה השתמש ברוטציה קצרה משהו ושיתף במשחק שבעה שחקנים בלבד.הניצחון הזה מעניק להפועל פער של נקודה על פי הוד השרון שנמצאת במקום ממנו יורדים ליגה, הפועל עדיין רחוקה מלהבטיח את הישארותה בליגה אך אין ספק שזהו ניצחון חשוב בדרך. בשבוע הבא משחק בית קשה מחכה לחניכים של איתי לוי, מול מכבי קריית מוצקין.

המשחק היה צמוד לכל אורכו, ברבע הראשון המארחים מהוד השרון ירדו ביתרון 21:15, ברבע השני הפועל צימקה וירדה למחצית בפיגור שתי נקודות בלבד, 37:35. ברבע השלישי הפועל חיפה הייתה פחות טובה התקפית והייתה כבר בפיגור 15 נק', בסיום הרבע הפועל הצליחה לצמק וירדה בפיגור, 61:54. הרבע הרביעי היה מותחן אמיתי, הפועל הצליחה להשוות את התוצאה הרבה בזכות צמד הזרים רומרו ופרסלי, 7 דק' לסיום המשחק הפועל רושמת את המהפך, שלשה של ניב משגב נתנה להפועל חיפה יתרון 65:63. הוד השרון שבו להוביל, אבל אופק אביטל עם שלשה חשובה העלה את הפועל ל-3, 73:70. הפועל הצליחה לשמור על ההפרש הזעום ובסיום כאמור רושמת ניצחון חשוב מאוד, 80:74.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.