בדרך לליגה הלאומית

מאת רובי לוי | מכבי חיפה רושמת הפסד להפועל תל אביב ונמצאת במקום האחרון בדרך לליגה הלאומית. גורם המקורב לקבוצה: "רוזן לא מפסיק להנחית הנחתות על רחימי" 

עוד הפסד למכבי חיפה שנמצאת בדרך לליגה השנייה. הירוקים אירחו הערב את הפועל תל אביב ברוממה ורשמו את הפסדם ה-18 העונה, 87:77. הירוקים שעלו ללא באומן בסגל (זר שישי) על מנת לפנות מקום לזר החדש בורל, שממשיך את היכולת המביכה, הפעם אפס נקודות ב-8 דק'. הפועל תל אביב שלטה במשחק והכתיבה את הקצב, ברבע השלישי ריצת 15:0 של הירוקים פיתחה סוג של תקווה וציפייה ברוממה, אבל מהר מאוד חזרו הירוקים לסורם ואיפשרו לאורחים מתל אביב להוביל, וכאמור לנצח. אם לא די בכך, הרי שגם היריבה על הישארות בליגה עירוני נהריה רשמה ניצחון ביתי על נס ציונה, והירוקים עכשיו רחוקים שתי נקודות ממקום שממנו נשארים בליגה, כרגע חניכיו של רחימי, נמצאים במקום האחרון בטבלה עם 30 נק'.

הרבה כעס ביציעים הופנה לכיוונו של ג'ף רוזן בעלי הקבוצה, שלטענת אוהדי הקבוצה מוביל את הקבוצה הישר לליגה הלאומית עם שורת החלטות הזויות. גורם המקורב לקבוצה אמר לחיפה ספורט הערב: " זה לא הגיוני מה שקורה פה, רוזן לא מפסיק להנחית על רחימי הנחתות וההחלטה לא לרשום את באומן ולפנות מקום לבורל היא שלו, כמו גם ההחלטה להחתים את בורל".
צילום: מנהלת ליגת העל.
מכבי חיפה פתחה בחמישייה עם רודריגז, גאסקינס, בורל, בלייזר וקופרברג.

צילום: חגית אברהם.
האורחים מתל אביב על ליתרון 7:12 ברבע הראשון. גאסקינס ניסה לשמור את הירוקים ברבע, אבל הפעל ת"א הייתה טובה יותר בהתקפה, והגנה רכה של השחקנים בירוק איפשרו לאורחים לרדת ביתרון 26:15 בסיום הרבע. ברבע השני הפועל ת"א כבר עלתה ליתרון 11, בלייזר והובר עם סלים חשובים צימקו ל-4, 30:26.

מכבי קלעה רק עוד 4 נק' ברבע, מנגד האורחים ששמרו מצוין תירגמו את החטיפות לקליעות וירדו למחצית ביתרון 16, 46:30. את הרבע השלישי הירוקים פתחו בריצת 15:0, שנתנה הרבה תקווה ברוממה. הפועל הגיבה ב-8:0 משלה, שמרו על ממונטום ושוב ירדו ביתרון גבוה בסיום הרבע השלישי, 65:50. גם ברבע האחרון ניסתה מכבי לצמק אבל הפועל הערב הייתה טובה יותר וניצחה כאמור בתוצאה87:77.

קלעים מובילים במכבי: גאסקינס 19 נק', באקנר 16 נק', רודריגז 14 נק' ו-7 איב', גרהאם 10 נק', בלייזר 9 נק', וורקמן 7 נק', הובר 2 נק'.

צילום: מנהלת ליגת העל.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.