"רחימי איבד את חדר ההלבשה"

מאת רובי לוי | במכבי חיפה טרם מינו מאמן חדש לקבוצה, היום אנחנו חושפים בחיפה ספורט את הסיבה שבגינה בחר עופר רחימי להתפטר. "עופר איבד את חדר ההלבשה"

יום לא פשוט עבר על עופר רחימי שסרב להתראיין לכלי התקשורת והעדיף בשלב הזה להוריד פרופיל. רחימי שאימן את מכבי חיפה כמאמן ראשי לראשונה בעונה החולפת והגיע עמה עד לגמר הפלייאוף, לא ממש הצליח העונה והקבוצה רשמה 18 הפסדים, אמש לאחר ההפסד להפועל תל אביב החליט המאמן לפנות לבעלי הקבוצה וביקש להתפטר מאימון הקבוצה.

אם חשבתם שהסיבה להתפטרות של רחימי הייתה בעקבות ההפסד אתמול, הרי שמקורב למאמן דיבר עם חיפה ספורט היום ושפך אור על ההתפטרות: "עופר לא התפטר ישירות בגלל ההפסד אמש או התקופה הרעה, הוא האמין בקבוצה, ברור שההפסד אמש היה לו קשה והוא רצה גם לזעזע. הבעיה הייתה שהוא הרגיש שהוא פשוט איבד את חדר ההלבשה, מרגע ההגעה של הזר השישי (בורל), העובדה שצריך היה להשאיר כל פעם שחקן אחר בחוץ יצרה תחושה לא נעימה בחדר ההלבשה, עופר הרגיש שהוא לא מצליח לאחד את חדר ההלבשה ובחר לקחת אחריות. זו הסיבה היחידה שבגינה עופר החליט לשים את המפתחות ולהתפטר."

גם אחד מאנשי המערכת שעבד מול עופר רחימי ובחר להישאר בעילום שם סיפר לחיפה ספורט: "חבל שזה יצא ככה אבל אני מאמין שעופר ימצא את היעד הבא, הוא אדם מיוחד. אין דבר כזה לעבוד מול עופר, זה לעבוד עם עופר. הוא איש צנוע שמכבד כל אדם שפונה אליו. אדם שיודע להעריך כל רגע, גם קשה. תמיד נכון לעזור ולהיות אוזן קשבת, מאמן של שחקנים. אני בטוח שהוא ימצא את מקומו בקרוב."
צילום: חגית אברהם.

2 comments:

  1. רחימי קורבן של מערכת רקובה, נראה איזה סמרטוט יסכים לאמן שם.

    השבמחק
  2. מאמן חלש, לא קשור רק לניהול של מכבי חיפה.

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.