"נצטרך לעצור את ההתקפה של ק"ש"

מאת רובי לוי | במכבי חיפה מתכוננים למפגש הליגה מול קריית שמונה, אלאך עסוק בבניית הקבוצה לעונה הבאה, אריק סאבו הוצע לקבוצה ונדחה. רוטן על עתידו: "יש מספר נושאים לדון עליהם" 

מכבי חיפה ערכה אחה"צ, את מסיבת העיתונאים לפני משחק באירוע לא שגרתי, הירוקים התארחו במסגרת אירוע ספונסר ביס פלאנט בהשתתפות שחקני הקבוצה והצוות המקצועי. במהלך האירוע דיבר מאמן הקבוצה פרד רוטן והתייחס למשחק הקרוב בשבת מול עירוני קריית שמונה, וגם על עתידו בקבוצה.
צילום: האתר הרשמי.
על עתידו בקבוצה אמר רוטן: "אלאך הביא אותי למכבי חיפה על מנת להשאיר את הקבוצה. אני מתרכז במשחקים שנותרו, זו חובתי, המועדון משלם לי על כך. באשר לעתיד, יש מספר נושאים לדון עליהם, הכיוון הוא חיובי. המטרה כרגע היא להחזיר את האוהדים למגרש." על המשחק הקרוב מול ק"ש אמר רוטן: "במשחק הקודם נגדם הוצאנו את שלושת הנקודות, אני זוכר את המשחק הזה, קריית שמונה קבוצה טובה, נצטרך לעצור את ההתקפה שלהם."

באשר להכנות הקבוצה לעונה הבאה, הצוות המקצועי עובד בקדחנות, והמנהל המקצועי מוחמד אלאך נמצא בקשר רציף גם עם סוכנים זרים וגם עם סוכנים ישראליים. לחיפה ספורט נודע כי קשרה של בית"ר ירושלים אריק סאבו הוצע לקבוצה, אך במועדון דחו לפי שעה את השחקן. סאבו אגב מחוזר על ידי המון קבוצות בליגת העל. כרגע די ברור שאיעד חבשי שהושאל לבני יהודה והציג יכולת מעולה יחזור לקבוצה אך בסביבתו של חבשי אמרו לחיפה ספורט: "חבשי לא יגיע כדי להיות נער פוסטר, אם הוא לא יגיע לשחק עדיף לו לא להיות במכבי חיפה".
צילום: מוויקיפדיה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.