עד מתי? עוד הפסד למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה רושמת הפסד ליגה מספר 20 העונה, הירוקים הובילו ב-7 לקראת הסיום. ברק פלג: "היה חסר לנו שקט" 

מחצית שנייה טובה של מכבי חיפה, לא מצליחה לסדר לירוקים ניצחון. מכבי הובילה בדקות הסיום 71:64, לא השכילה לשמור על היתרון ורושמת הפסד 77:75 מול הפועל אילת. ברק פלג בהופעת בכורה על הקווים, ראה את קבוצתו חוזרת למשחק לאחר רבע ראשון חלש, אבל כאמור לא מצליחה לנצח ורושמת הפסד מספר 20 העונה. ההפסד הזה משאיר את הירוקים במקום האחרון עם 34 נק', כאשר מעליה עירוני נהריה עם 35 נק' ומשחק חסר מול בני הרצליה. במחזור הבא יפגשו הירוקים את עירוני נהריה במשחק של להיות או לחדול. גאסקינס, יבזורי וגרהאם הובילו את קלעי מכבי עם 14 נק' כ"א.

מכבי חיפה פתחה עם הובר, גאסקינס, גרהאם, בלייזר ובאקנר.

הרבע הראשון סימן את המשכיות של יכולת בצד הירוק, מכבי עוד הייתה בשיווין 5:5, לא לפני שראתה את אילת רצה 12:0, ויורדת ביתרון 22:13 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני חניכיו של ברק פלג נראו יותר טוב, יבזורי בלט ובאומן הוביל ריצת 8:0, בדרך לפיגור 37:34 במחצית.

המחצית השנייה של מכבי נפתחה טוב, גאסקינס קלע והשווה ל-39:39. שלשה של גרהאם וסל באקנר נתנו למכבי יתרון 6, 54:48. אילת השוות וגרהאם קלע והוריד את מכבי ביתרון 61:59 בסיום רבע שלישי. ברבע הרביעי זה היה נראה שזה הולך בכיוון של מכבי שהובילה 65:60, ובעזרת שלשה של יבזורי וסל של גאסקינס ביתרון 71:64. אילת לא וויתרה והצליחה להשוות ל-73:73 ולהוביל בעזרת סל עונשין, 74:73. מכבי הלכה עם רודריגז שאיבד ומהצד השני שלשה של אילת, בלייזר צימק. בהמשך קיצ'ן מאילת החטיא פעמיים מהקו, מכבי הלכה להתקפה אחרונה אבל גאסקינס נחסם ומכבי חיפה רושמת הפסד 77:75 באילת.

מאמן מכבי חיפה, ברק פלג אמר בסיום: "זה היה קרוב אבל היה חסר לנו בעיקר שקט, אני חושב שזה סימפטום שחזר על עצמו ממשחקים הקודמים שהקבוצה מובילה ויש פחד מסוים להיות בסיטואציה הזאת, אפשר לראות את זה בתגובות ובלחץ של השחקנים. לי זה מאוד חדש ואני תוך כדי המשחק מנסה ללמוד מי טוב במה ומנסה לעשות את ההתאמות, זה לא הלך לי היום אבל זה נתן לי הרבה חומר למחשבה."
צילום: מנהלת ליגת העל.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.