כשלה בחזרה

מאת יובל מרון | האדומים נוצחו ע״י הקבוצה מהבירה, עזרא(22) הכריע את ההתמודדות, קלינגר: "אופטימי לקראת הגמר"

במסגרת המחזור האחרון של הסיבוב הראשון בפלייאוף העליון וכהכנה גנרלית לגמר גביע המדינה הקרב ובא, אירחה הערב הפועל את הצהובים שחורים מהבירה. בעקבות הפסדה של מכבי נתניה אמש, חניכיו של ניר קלינגר רצו לצבור שלוש נקודות נוספות במשחק הצמרת על מנת להגדיל את הפער בקרב על הכרטיס לאירופה אל מול הקבוצה מעיר היהלומים ומכבי ת״א. מאמן האדומים ביצע שלושה שינויים בהרכב אשר פתח בטרנר כאשר קפילוטו, שיימן ואראל זכו לחולצת ההרכב. כ-7500 צופים נכחו באיצטדיון.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-3 עזרא ניער מעליו את תאמאש ובעט מכ-20 מ׳, הכדור חלף מחוץ למסגרת. שתי דקות חלפו ותורג׳מן נותר לבדו בפינת הרחבה, החלוץ בעט מזווית קשה והחמיץ את שערו של קליימן. בדקה ה-20 מלול הרים במדוייק אל ראשו של בן בסט שנגח היטב, הכדור של החלוץ ספק עבר את קו השער, יפת הכריע שלא. דקותיים מאוחר יותר עזרא העלה את האורחת ליתרון עם בעיטה מקרוב.
צילום: חגית אברהם
בדקה ה-54 אראל שלח כדור חזק לרחבה, קליימן השמיט אך סירושטיין מנע מתורג׳מן לכבוש בשנייה האחרונה. בדקה ה-56 פלקושצ׳נקו שיגר פצצה מסף הרחבה, הכדור חלף סנטימטרים ליד העמוד. בדקה ה-67 התקפת מעבר מדהימה של הפועל הסתיימה במצב נהדר של אראל שעמד לבדו מול קליימן, הקשר החמיץ ברשלנות. בדקה ה-77 כדור רוחב של מלול ייצר מהומה ברחבה, בן בסט הגיח מאחור ונעצר שוב במשקוף השער. בדקה ה-85 שכטר יכל לסגור את הסיפור, הקפטן הירושלמי החמיץ בענק עם בעיטה מקרוב שעלתה גבוה מעל לשער. בסיום, הפועל שוב לא מצליחה לנצח את הירושלמים ויורדת מנוצחת לאחר ששלטה במרבית שלבי המשחק.
צילום: חגית אברהם.
מאמן הקבוצה ניר קלינגר אמר בסיום המשחק: "עשינו הכל, במחצית שנייה הייתה קבוצה אחת על המגרש. זה הכדורגל אבל זה נותן לי הרבה אופטימיות לקראת הגמר. לצערי זה הסתיים בהפסד לא מוצדק אבל אני שמח מאיך ששיחקנו במחצית השנייה ואני יכול להיות גאה בחבורה שלי. זה טבעי שברגע שנפסל השער לקח לשחקנים כמה דקות להתעשת. אני יכולים לשחק יותר טוב, במחצית הראשונה היינו פחות טובים ופחות יצרתיים, עלינו עם מעט שחקנים פצועים ולמרות זאת נראינו מצוין בחצי השני. חבל שהפסדנו, אבל לא נורא."

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן(84, חיים מגרלשווילי), רסמוס סויסטאד(83, רוסלן ברסקי), גל אראל, מקסים פלקושצ׳נקו(71, יוסיפ איבנצ׳יץ׳), גילי ורמוט, עדן בן בסט ואלון תורג’מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.