״הפסדנו שתי נקודות״

מאת יובל מרון | תחושת אכזבה בקרב שחקני הפועל לאחר התיקו הדרמטי בטרנר, גילי ורמוט זכה למחמאות, נדחה מועד מכירת הכרטיסים לגמר הגביע

במועדון האדום טרם עיכלו את אשר התרחש אמש על כר הדשא באיצטדיון טוטו טרנר. כאשר בן בסט הכניע את חיימוב מנקודת הפנדל, שמה של קבוצת הפועל חיפה כבר החל להיחקק בספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי כפורצת המבצר הדרומי, אלא שאז, שניות ספורות לפניי שריקת הסיום ונתינת האות לחגיגות בחדר ההלבשה, בניגוד גמור לאופיה של הפועל לאורך העונה, אותו בן בסט כיהן כגיבור הטראגי כאשר כבש שער שוויון עצמי לזכותה של האלופה.
צילום: חגית אברהם 
על אף השוויון הדרמטי והמאכזב, במועדון יצאו מעודדים מהיכולת אותם גילו חניכיו של ניר קלינגר אשר ניטרלו לחלוטין את האלופה לאורך רוב שלבי המשחק. למעשה, הפועל באר שבע הקיזה דם בשלושת מפגשיה נגד הסינדרלה החיפאית אשר נסתיימו בחלוקת נקודות שווה. כמו כן, הצבתם של מקסים פלקושצ׳נקו וגילי ורמוט יחדיו בהרכב העניקה להפועל יתרון התקפי ובמועדון טענו כי הרכש הנוצץ הציג את משחקו הטוב ביותר במדים האדומים שחורים.

באשר לגמר גביע המדינה, בהתאחדות לכדורגל החליטו לדחות את תחילת מועד מכירת הכרטיסים ליציעים האדומים באיצטדיון טדי. כאמור, להפועל הוענקו 12 אלף כרטיסים ובמועדון מאמינים כי לפחות רבבה מתוכם יימכרו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.