מפגש גורלי - יש הרכב

מאת רובי לוי | פרד רוטן פרסם את הרכב הירוקים לקראת המפגש מחר מול הפועל אשקלון. דמארי בחוץ, אזולאי בפנים 

פרד רוטן מאמנה של מכבי חיפה, בחר בפעם השנייה העונה לפרסם את הרכב הקבוצה לקראת משחק הליגה מחר (שבת, 20:30). רוטן שבפעם הקודמת הסביר את החלטתו, באפשרות לתת לשחקנים שאמורים לפתוח ראש שקט וביטחון, בחר לעשות זאת שוב נוכח חשיבות המשחק מול האשקלונים. באופן מפתיע ההולנדי כמעט ולא ביצע שינויים בהרכב לעומת זה שפתח באשדוד, השינוי היחיד יהיה הצבתו של שלומי אזולאי בהרכב על חשבונו של החלוץ עומר דמארי, מה שאומר שניקיטה רוקביצה הכובש המצטיין בשורות הירוקים העונה, יפתח כחלוץ מרכזי. באשר לכמות האוהדים שצפויה להגיע, גם במועדון מתקשים להגיע להערכה מסיומת של צופים.

לקראת המפגש מול הפועל אשקלון, התראיין רוטן לאתר הרשמי ואמר: "אחרי המשחק מול הפועל עכו, כולם חשבו שעניין הירידה נסגר. אני יותר מציאותי ובכדורגל זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. המשחק מול אשקלון הוא סופר חשוב. והוא חשוב מאוד גם ליריבה שלנו. אחרי המשחק האחרון, יצרנו סיטואציה חדשה ואנחנו צריכים להתמודד עם המצב הזה".

עוד הוסיף רוטן: "אנחנו צריכים לתקן את הטעויות שנעשו במשחק האחרון. לא הייתי מסופק ממה שקרה במחצית הראשונה. עבדתי עם השחקנים לקחת את היתרון במצבים כאלה. נגד אשקלון, אנחנו משחקים בבית, אנחנו צריכים להוביל את המשחק. היריבה שלנו הולכת להילחם וזה יהיה משחק קשה, כי אם היא לא תלחם, להם תהיה בעיה קשה מאוד בליגה".

על אשקלון אמר רוטן: "הם מגיעים אלינו בידיעה שהם חייבים ניצחון. זה יהיה משחק קשה, תהיה פה מלחמה. אשקלון נכנסה למסלול, לא הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים, הם הוציאו שתי תוצאות תיקו וניצחון אחד. יש להם ביטחון, ועם הביטחון הזה הם הולכים להגיע אלינו לאצטדיון. אנחנו נצטרך לשנות את זה ביום המשחק. אם נשנה את זה, הדברים יהיו הרבה יותר קלים עבורנו. יש לי את הביטחון שנעשה את זה".

ההרכב שיפתח: אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטטוס, רמי גרשון, רז מאיר, גיאורגי קוסטדינוב, גל אלברמן, רועי קהת, שלומי אזולאי, סנטיהו סולליך וניקיטה רוקביצה.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.