הפועל מפסידה - תלויה בעצמה

מאת רובי לוי | הפועל חיפה מפסידה לאליצור יבנה ועדיין נמצאת בסכנת ירידה, קבוצת האוהדים תלויה בעצמה, ניצחון במחזור האחרון על עפולה ברוממה, ישאיר אותם בליגה 

הפועל חיפה לא הצליחה לנצח היום את אליצור יבנה, ורשמה הפסד 73:63 מחזור אחד לסיום העונה. האדומים עדיין תלויים בעצמם ובמחזור הבא יוצאים לקרב על כל הקופה מול הפועל עפולה, ניצחון של הפועל חיפה והיא נשארת בליגה בלי קשר לתוצאות האחרות. גם במקרה של הפסד האדומים יכולים למצוא עצמם עדיין בליגה הלאומית, זאת בהנחה והוד השרון יפסידו למכבי קריית מוצקין שכבר הבטיחה את הישארותה בליגה. הבפועל מצפים לתמיכה גדולה של האוהדים שתדחוף את השחקנים להשיג את הניצחון.

במשחק היום הפועל לא יכלה ליכולת של ג’רמיין ג’ורדן שהצטיין עם 18 נק’ ו-11 כדורים חוזרים. רומרו היה המצטיין בשורות האדומים והציג שורה סטטיסטית מרשימה שכללה 21 נק’ ו-18 ריב'. קלעו להפועל: איסמעיל רומרו 21 נק ו 18 ריב', ניב משגב 17 נק 5 אס ו 4 ריב', אוראל לב 10 נק' ו 4 אס, ג'רון פרסלי 7 נק' ו 5 ריב, אופיר הובר 4 נק' ו 7 ריב', תומר בר אבן 3 נק', עומר לוי 1 נק' ו 3 ריב', כמו כן שותפו אופק אביטל (2 ריב') ואביב שמעוני.
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.