הסיוט הירוק נמשך - הפסד נוסף למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה בעוד תצוגת נפל מביכה רושמת הפסד ליגה נוסף שמסבך אותה בתחתית הטבלה, בשבוע הבא אשקלון שנמצאת מתחת לקו האדום ובמרחק 7 נקודות בלבד ממכבי חיפה, בסמי עופר. רוטן: "שבוע הבא, זה משחק גמר עבורנו"

מכבי חיפה פגשה הערב את מ.ס אשדוד, ורשמה עוד הפסד ליגה הפעם 2:1. אם לאחר הניצחון על עכו במחזור הקודם במכבי נשמו לרווחה, הרי שההפסד היום בצירוף הניצחון של אשקלון משאיר את הירוקים "חזק" במאבק על הירידה. הירוקים היו חלשים להחריד, ואפילו השער שנכבש לזכות מכבי, היה בזכות נגיעת יד סתמית ברחבת אשדוד שגרמה לפנדל. לאחר ההפסד הערב מכבי חיפה מוצאת עצמה 7 נקודות מהמקום ממנו יורדים ליגה ובמחזור הבא, הפועל אשקלון תגיע לסמי עופר למשחק קריטי, הפסד ומכבי חיפה תמצא עצמה מועמדת לירידת ליגה. רוטן נתן את הקרדיט לאותו הרכב שניצח את הפועל עכו במחזור הקודם.

המחצית הראשונה באשדוד הייתה שיעמומון אחד גדול. ההזדמנות היחידה של מכבי חיפה במחצית הגיעה בדקה ה-6 בדמות החמצת ענק לקוסטדינוב, דמארי חדר לרחבה בעט לשער ג'ארפי הדף ועל הכדור החוזר  היה זה קוסטדינוב שמול שער חשוף בעט החוצה. בדקה ה-45 דור ג'אן העלה את אשדוד ל-1:0, כדור קרן נבעט לרחבה שחקני ההגנה של מכבי חיפה פשוט קפאו ודור ג'אן דחק מקרוב את שער ההיתרון.

בדקה ה-49 רוקביצה קיבל כדור בתוך הרחבה, בעט טוב, אבל ג'ארפי הדף לקרן. בדקה ה-68, פנדל לזכות מכבי חיפה, נגיעת יד ברחבה של בלם אשדוד, את הפנדל הפך רוקביצה לשער שיוויון, 1:1. בדקה ה-75 אזולאי כמעט משלים מהפך עם בעיטה חכמה מחוץ לרחבה אבל שוער אשדוד הדף לקרן. בדקה ה-84 פנדל לזכות אשדוד כאשר מאבוקה מכשיל ברחבה את אלקה, אינברום החזיר לאשדוד את היתרון מהנקודה הלבנה, 2:1.

פרד רוטן התייחס למשחק ואמר: "כמובן שאני מאוכזב מהמשחק. במחצית הראשונה זו לא הייתה הקבוצה שלי, בחצי השני נראנו קצת יותר טוב, אבל לאחר שהשווינו, לא שיחקנו חכם ונשרק נגדנו פנדל. בחרתי להכניס ריינן בגלל שהיכולות ההתקפיות שלו טובות ומתאימות יותר משל רמי גרשון, ורצינו לנסות משהו חדש, מכיוון שהיינו בפיגור ואני חושב שהוא (ריינן) היה בסדר גמור. אני יודע שאנחנו במצב לא טוב, אבל אף פעם לא טענתי שנשארנו והכל בסדר, הכל יכול להיות ולכן אנחנו חייבים לאסוף כמה שיותר נקודות. בשבוע הבא זה ממש גמר עבורנו ואנחנו חייבים לנצח את אשקלון. בשבוע הראשון שהייתי כאן לא חשבתי שנגיע למצב שנהיה בתחתית הטבלה, אבל לאחר כמה שבועות כבר היינו שם וזה המצב, אבל יחד עם זאת יש לי את הביטחון שנשאר בליגה."

מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון (אטיין ריינן, 59), רז מאיר, רועי קהת (שלומי אזולאי, 46), גל אלברמן, גיאורגי קוסטדינוב, סינטיהו סלליך, עומר דמארי וניקיטה רוקאביצה (עוואד, 83).
צילום: האתר הרשמי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.