ריינן יפתח מול אשקלון?

מאת רובי לוי | פרד רוטן לא אהב את המשחק של צמד הבלמים דוס סנטוס וגרשון אמש, ריינן צפוי לפתוח מול אשקלון במשחק שבו הפסד יכול לסבך את הקבוצה עד כדי ירידית ליגה 

מכבי חיפה תארח בשבת את הפועל אשקלון, שתגיע לסמי עופר מעודדת לאחר הניצחון הביתי מול בני סכנין. הירוקים נמצאים 7 נקודות בלבד מהפועל אשקלון שנמצאת מתחת לקו האדום והפסד בשבת יהפוך, תאמינו או לא, את הירוקים למועמדים לירידה לליגה הלאומית. המאמן פרד רוטן התייחס אמש למשחק הקרוב מול הפועל אשקלון ואמר: "ביום שבת זה משחק גמר עברונו, אנחנו חייבים לנצח אותם".

המאמן פרד רוטן לא היה מרוצה כלל מתיפקוד קבוצתו ובמיוחד לא מהחלק ההגנתי, שלא שיחק מהר והניע את הכדור בכבדות. זו גם הסיבה שבחר רוטן להחליף את אייטן ריינן במקומו של רמי גרשון. הערכות הן שמול אשקלון ריינן יהיה בהרכב על חשבונו של רמי גרשון או אליסון דוס סנטוס. אגב בסיום המשחק אמש התייחס לסוגייה הזו המאמן פרד רוטן ואמר: "בחרתי להכניס ריינן בגלל שהיכולות ההתקפיות שלו טובות ומתאימות יותר משל רמי גרשון ". לא מעט ביקורות ספג גם המגן הקמרוני מאבוקה בעקבות הפנדל שביצע ואיפשר לאשדוד לנצח את המשחק, זו לא הפעם הראשונה שהקבוצה סופגת שער באשמתו הישירה של המגן.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.