בדרך לליגה הלאומית

מאת רובי לוי | רק נס ישאיר את מכבי חיפה בליגת העל. עירוני נהריה יריבתה של מכבי על הירידה ניצחה אמש והתרחקה מהירוקים שנותרו בדד במקום האחרון. ג'ף רוזן: "אל תאמינו לפייק ניוז, אשאר פה עוד שנים רבות" 

מכבי חיפה קרובה יותר מתמיד לליגה הלאומית ורק נס יציל אותה מירידה. הירוקים ראו אמש את יונתן שולדרבראנד קולע שלשה 1.6 שנ' לסיום עבור עירוני נהריה שמנצחת את בני הרצליה (83:82) ומתרחקת ממכבי לכדי שלושה משחקים, כשנותרו עוד שישה מחזורים לסיום העונה. במחזור הבא תארח מכבי חיפה את עירוני נהריה ברוממה, ניצחון יותיר למכבי איזה שביב תקווה, הפסד ומכבי חיפה באמת יכולה לשים איקס על העונה הרעה הזו ולאחר שהגיע בעונה החולפת עד לגמר הפלייאוף, ובחלוף שנה תמצא עצמה בליגה הלאומית. המשחקים שנותרו למכבי חיפה עד לסיום העונה:
עירוני נהריה (ב), ראשל"צ (ח), נס ציונה (ב), בני הרצליה (ח), גלבוע גליל (ח), חולון (ב).

אגב אם מי מאוהדי הקבוצה חשב שירידת ליגה תוביל לפירוק הקבוצה או עזיבתו של ג'ף רוזן, הרי שבמועדון הוציאו הודעה שג'ף רוזן עצמו מסר: "אני משמש כבעלים של מכבי Hunter חיפה במהלך 11 השנים האחרונות ואמשיך להיות הבעלים לעוד שנים רבות. אני שואב את הכוחות שלי מתמיכתכם ומכמות הקהל אשר עולה בכל עונה. אל תאמינו ל"פייק ניוז" (חדשות מזויפות) של כתבים וקבלני ידיעות. בואו נביט על העובדות: ההחתמה של ווילי וורקמן יחד עם 3 כישרונות ישראלים מבטיחים (דניאל קופרברג, רומן סורקין ועמית אלון) ל- 3 שנים מעידה על המחויבות שלי לבנות בסיס איתן למען עתיד מזהיר למועדון."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.