מחפשים שחקנים שמסיימים חוזה

מאת רובי לוי | במכבי חיפה מכוונים למצוא שחקנים איכותיים שסיימו חוזה, במועדון מאשרים, זו האסטרטגיה. רוטן פירסם את ההרכב למשחק מחר מול רעננה 

במכבי חיפה מאשרים, המטרה של צוות הסקאוט, איתור שחקנים מובילים שמסיימים חוזה. מיכיאל קריימר, בראיין רואיז והלדר גדש, הם חלק מהשמות שדווחו כמועמדים לחזק את מכבי חיפה בעונה הבאה, המשותף להם, שלושת השחקנים סיימו או מסיימים בקיץ חוזה ורשאים לחתום בכל קבוצה שיחפצו מבלי שמכבי חיפה תצטרך לשלם עבורם דמי העברה. כאמור במכבי חיפה החליטו על צעד זה כאסטרטגיה, וצוות הסקאוט הונחה לאתר שחקנים איכותיים שסיימו חוזה ורשאים להגיע בהעברה חופשית, בקבוצה מנסים להקטין את הוצאות עבור דמי העברה "ולשחרר" כסף לשכר שחקנים. יתכן שזה מתקשר גם לרצון של יעקב שחר להקטין את התקציב כפי שכבר אמר לא פעם. כאמור, במכבי חיפה אישרו שהפרטים אכן נכונים.

ובתוך כך הירוקים יארחו מחר (ראשון 20:00) בסמי עופר את הפועל רעננה. זאת במסגרת המחזור האחרון בפלייאוף התחתון של ליגת העל. מאמן הקבוצה, פרד רוטן, פרסם כבר היום את ה-11 שיעלו מחר בהרכב. ההרכב שיפתח: אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, אטיין ריינן, אליסון דוס סנטטוס, רז מאיר, גל אלברמן, נטע לביא, קאיו אלבס, סינטיהו סלליך, אופיר מזרחי וניקיטה רוקביצה.
הלדר גדש, מסיים חוזה בקיץ הקרוב. צילום: מתוך יוטיוב.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.