רוטן ייעץ לטוונטה - רשמית

מאת רובי לוי | בהולנד דווח היום כי אכן פרד רוטן יהיה יועץ למועצה המפקחת של טוונטה. רוטן התייחס ואישר את הידיעה. רוטן: "זו הדרך שלי לעזור" 

למרות התעלמותו אמש של פרד רוטן מהשאלה האם הוא יהיה יועץ לקבוצת טוונטה ההולנדית, בהולנד מאשרים היום, רוטן יהיה יועץ למועצה המפקחת של טוונטה מהליגה ההולנדית. בדיווח ההולנדי הוסיפו כי רוטן כבר קיבל את אישורה של מכבי חיפה לתפקיד. רנה טאקנס יו"ר המועצה המפקחת צוטט ואמר: "אנו שמחים כי אנו יכולים לחזק את המועצה המפקחת שלנו ברמה הטכנית עם איש כדורגל כמו פרד רוטן, רצינו אותו כל הזמן." בידיעה התייחסו לרצון של טוונטה לצרף את רוטן למועדון בתור מאמן אך רוטן העדיף להישאר במכבי חיפה.

מנכ"ל המועדון התייחס לנושא ואמר: "זה נהדר עבור המועדון שם אדם עם ידע וניסיון כמו של פרד רוטן יעזור לנו. פרד רוטן רצוי מאוד במועדון עם עם הידע שלו. הצענו לפרד את תפקיד המאמן בטוונטה אך הוא העדיף להישאר במכבי חיפה, ואנחנו מקבלים את זה." רוטן עצמו גם צוטט בידיעה ואמר: "אמרתי כל הזמן למועדון שאני רוצה לעזור, אם הם יבקשו ממני. לאחרונה עלה הרעיון הזה, ובדרך הזו אני יכול לעזור למועדון." אם כי הערכות הן שהתפקיד לא יצריך את רוטן להיות נוכח פיזית בהולנד והוא יהיה יותר יועץ טלפוני ולא יצטרך להיות נוכח באימונים וכדומה.

ובתוך כך במועדון סיימו אמש את העונה בארוחת ערב משותפת, בה נשאו דברים אנשי הקבוצה. לא מעט ביקורת נשמעה כלפי השחקנים אשר יצאו לחופשה עד ה-22 ביוני, השחקנים קיבלו תוכניות אימונים עד אשר יחזרו לאימונים הרישמיים.
רוטן ואיש טוונטה. 

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.