הפועל במחווה מרגשת

מאת יובל מרון | מחזיקת הגביע נרתמה לגיוס כספים בעבור שהם שמיר בן ה-10, אוהדי הקבוצה יוכלו להצטלם עם הגביע

במשחקה נגד הפועל באר שבע, הראתה שוב הפועל את הצד האנושי הטמון במועדון האדום כאשר אל חדרי ההלבשה של הקבוצה הצטרף שהם שמיר, ילד בן 10 החולה במחלת הסרטן. המועדון נרתם למבצע גיוס כספים עבור שהם הזקוק לטיפול חדשני מציל חיים בחו"ל שעלותו 2.5 מליון שקלים. בנוסף לצירופו לחדר ההלבשה, מאמן הקבוצה ניר קלינגר והקפטן עדן בן בסט שוחחו עם שהם והשחקנים הצטלמו איתו יחד עם גביע המדינה. לאחר מכן עלה שהם לכר הדשא עם שחקני שתי הקבוצות.
צילום: דוברות המועדון
מהמועדון נמסר: ״שהם שמיר מהיישוב גילון שבצפון חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון ₪  יכול להצילו. המשפחה ועמותת "גדולים מהחיים" מבקשים את עזרת הציבור בגיוס הכסף כדי ששהם יוכל להמשיך לחלום על להפוך לשחקן כדורגל כשיהיה גדול.״

ובתוך כך, לאחר שסימנה וי ענק וזכתה בגביע המדינה בשבוע שעבר, הפועל תאפשר לאוהדי הקבוצה להצטלם עם הגביע כאשר בשעה 17:00 יגיעו שחקני הקבוצה מלווים בגביע הנחשק אל מגרשי מייגול בחוצות המפרץ. קשר הקבוצה גל אראל הזמין את אוהדי הקבוצה להנות מהפנינג אדום במגרשים אשר בבעלותו.

לתרומות עבור שהם: 03-6195977
או באתר: www.gdolim.org.il

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.