בדרך ללאומית - זקוקים לנס גדול

מאת רובי לוי | הפסד נוסף לירוקים ששולח אותם כמעט בוודאות לליגה הלאומית. רק נס גדול, ישאיר אותם. ברק פלג: "לא אוהב את התגובות של חלק מהשחקנים" 

ספק אם היה מישהו בתחילת העונה שחשב שמכבי חיפה, הפיינליסטית של העונה החולפת, תרד הליגה. ההפסד הערב לבני הרצליה די סתם את הגולל על העונה האיומה של הירוקים ושולח אותה לליגה הלאומית. כאמור הירוקים יצאו למשחק חוץ הערב בהרצליה בידיעה שרק ניצחון ישאיר אותם בתמונות ההישארות. חניכיו של ברק פלג פיגרו כמעט בכל שלבי המשחק, אבל עוד איכשהו הצליחו להגיע עם סיכויים לרבע האחרון. רק בלייזר ובאומן סיימו את המשחק בדו ספרתי עם 10 נק'  כ"א. בסיום המשחק נרשמה תקרית לא נעימה כאשר באומן ספג קללות מאוהדי מכבי, ניסה לעלות ליציע אבל נעצר על ידי המאבטחים. עם אתם בכל זאת מפנטזים על נס גדול, הרי שמכבי חיפה זקוקה לשני ניצחונות בשני המשחקים שנותרו (גלבוע בחוץ וחולון בבית) ולקוות שנהריה תרשום שני הפסדים מתוך שני המשחקים הנותרים (אשדוד בחוץ והפועל ת"א בבית).

מאמן הקבוצה ברק פלג אמר בסיום: "אנחנו מאוד עצבניים, מאוד לחוצים חסר הרבה שקט. גם לי כמאמן חדש קשה לי להבין את השחקנים, מי מגיב איך. יש גם תגובות שאני לא אוהב של שחקנים שמגיבים לסיטואציה, אבל זה משהו שאי אפשר לשנות, רק להעיר דברים קטנים וכן לנסות לראות מי אתה במלחמה. נותרו שני משחקים ונשחק אותם בכל הכוח. ברור שכרגע זה לא מספיק, אין לנו שום פרבילגיה, גם שאנחנו חוזרים למשחק אנחנו לא משחקים טוב. אנחנו לא תלויים בעצמנו אז אנחנו צריכים להוריד את הלחץ, זו משימה לא פשוטה אבל אני כספורטאי ילחם בכל מצב גם אם לא היה סיכוי. אני מאמין שכל עוד זה תלוי בנו נעשה הכל ונלחם עד השנייה האחרונה."

קלעו למכבי חיפה: עוז בלייזר וברנדון בואומן 10 כ"א, אנחל רודריגס ודגן יבזורי 9 כ"א, זאק גרהאם 8, דניאל קופרברג 6, ווילי וורקמן 4, עודד ברנדוויין ורועי הובר 3 כ"א, טרבור גאסקינס 2.
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.