כץ מציב מטרות

מאת יובל מרון | בעלי הפועל חיפה: ״מעוניין להשאיר את כל השחקנים״, מחר(21:00) האדומים שחורים חוזרים לטדי

לאחר שהוריד מעט את רף הלחץ עם החתמתו של בלמה המצטיין של הפועל לשנתיים הקרובות, גבריאל תמאש, בעלי הקבוצה יואב כץ אינו נח על זרי הדפנה ובכוונתו להשאיר את הסגל הקיים לעונה הנוספת, כאשר גם תורג׳מן המחוזר ע״י הפועל באר שבע עומד כיעד לנגד עיניו של הבעלים הותיק. באשר לכך אמר כץ: ״המטרה הבאה אחריי החתימה של תמאש היא לחדש את החוזה בעבור כל שחקני הקבוצה, כולל את אלון תורג׳מן.״
צילום; חגית אברהם
כמו כן, במועדון מחכים למוצא פיה של ההתאחדות בכל הקשור לסאגת המאמן לנבחרת. כאמור, במידה וקלינגר אינו ייבחר לתפקיד הנחשק במועדון מאמינים בהמשכיותו של קלינגר כקפטן הספינה האדומה. בנוגע לנושא הוסיף כץ: ״אני חושב שאם ניר לא יקבל את תפקיד מאמן הנבחרת הוא ימשיך לאמן בהפועל״.
צילום: חגית אברהם 
בתוך כך, מחר(21:00) תקיים הפועל את משחקה האחרון לעונה כאשר תתארח באיצטדיון טדי לשחזור גמר הגביע נגד בית״ר ירושלים. על אף חוסר חשיבותה הספורטיבית של ההתמודדות, קלינגר דירבן את שחקניו לקראת המפגש וביקש מהם לחצות את קו הסיום עם שלוש נקודות נוספות באמתחתם. כאמור, במסגרת הליגה, הפועל טרם הצליחה לנצח את הצהובים שחורים מהבירה ובמועדון מקווים לצהול בחדרי ההלבשה המקומיים פעם נוספת בחודש האחרון.

תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.