ערב עצוב - מכבי ירדה ללאומית

מאת רובי לוי | ערב עצוב לכדורסל בחיפה, מכבי יורדת לליגה הלאומית למרות ניצחון על גלבוע 

סל ניצחון של אלכס יאנג שתי שניות מהסיום שלח הערב את מכבי חיפה לליגה הלאומית. הירוקים שקיוו לנס, לא זכו לו. מכבי דווקא עשתה את שלה וניצחה בגלבוע 105:84, אלה שהם היו חייבים לשמוע שנהריה הפסידה, כדי לשמור על סיכוי, מה שכאמור לא קרה. לאחר עשר שנים חוזרת מכבי לליגה הלאומית, קשה להאמין שהירוקים שעוד הגיעו עד גמר הפלייאוף בעונה החולפת, ולפני חמש עונות זכו באליפות היסטורית לא יהיו חלק מליגת העל בעונה הבאה. גם בסיבוב הקודם שלה בלאומית היה זה עם הבעלים ג'ף רוזן והערכות הן, שהאמריקאי לא מתכוון ללכת לשום מקום וימשיך לתמוך בקבוצה.

ברק פלג מאמן הירוקים אמר בסיום: "כואב לי שאנשים לא ישנו הלילה, אנשים שנותנים את הלב, וזה הדבר שהכי כואב. זה מה שנגזר על מכבי חיפה העונה ואני חלק מזה. יש כאן אנשים איכותיים ורציניים שמבינים שנעשו כאן טעויות בשנים האחרונות. הליגה השנייה היא לא קלה בכלל, אין פה עניין רק של כסף זה בניה נכונה ובחירת שחקנים נכונה. לאו דווקא מה שמתאים לליגת העל מתאים ללאומית ולהיפך."

במשחק קלעו למכבי: גאסקינס ובלייזר (8 ריב', 3 חס')) 19 כ"א, רודריגס (7 אס') ובואומן ((9 ריב') 17 כ"א, וורקמן 11, יבזורי 9, קופרברג 8, הובר 3, סורקין 2.
צילום: מנהלת הליגה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.