נפרדו בניצחון

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מסיימת את דרכה בליגת העל עם ניצחון 84:78 על הפועל חולון. וורקמן צפוי לעזוב. ברק פלג: "היינו מקצוענים עד הסוף"

כאמור מכבי חיפה נפרדת מליגת העל עם ניצחון על הפועל חולון, 84:78. הירוקים עלו למשחק משוחררים וזה היה ניכר גם במשחקם. הירוקים הובילו בכל מהלך המשחק, ובשיא ההפרש עמד על 17 נקודות. חולון הצליחה לשוב למשחק עם סיום הרבע השלישי, אך מכבי הצליחה לשמור על ההפרש. מכבי עלתה למפגש ללא צמד הזרים, רודריגז וגרהאם שכבר עזבו את הארץ. במכבי בלט דגן יבזורי עם 17 נק', כאשר גם הרכש הצעיר רומן סורקין שקיבל הזדמנות קלע 13 נק'.
צילום: מנהלת ליגת העל.
במכבי יחלו לבנות את הסגל לעונה הבאה, שכעת ברור, הירוקים ישחקו בליגה השנייה. רוב הסגל לא ישאר, לוויל וורקמן לא מעט הצעות בליגת העל, והשחקן סיפר למקורביו כי ההחלטה קשה לו, מצד אחד הוא קשור לקבוצה ולקהל ומצד שני יש לו אפשרות לשחק בליגת העל, הערכות הן שוורקמן יעזוב. גם בלייזר ויבזורי לא צפויים להמשיך. מי שבוודאות ימשיך ויהיה שחקן מוביל בעונה הבאה הוא דניאל קופרברג כאשר גם נתנאל ארצי ישוב מהשאלה. גם מעמדו של ברק פלג שחתום רק עד לסוף העונה תרם ברור.
צילום: חגית אברהם.
ברק פלג אמר אמש בסיום המשחק: "גם לפני שלקחתי את הקבוצה החרב היה על הצוואר. אני התחייבתי שלקחתי את הקבוצה שנעשה הכל וניתן הכל, גם להנהלה היה חשוב שהקבוצה תהיה מאוחדת. אפילו היום המסר היה שעולים ונותנים הכל, כמקצוענים חייב לעשות הכל בכל משחק."
צילום: חגית אברהם.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.