"לא רואה בזה שום בעיה"

מאת רובי לוי | פרד רוטן התראיין בהולנד והתייחס לתפקידו החדש בטוונטה במקביל לעבודה במכבי חיפה. רוטן: "לא רואה בזה שום בעיה"

כאמור פרד רוטן התראיין אמש לתקשורת ההולנדית (טובינטיה) והתייחס לתפקיד שמייעדים לו בקבוצת טוונטה ואמר: "אני אהיה מפקח בטוונטה, והם פשוט תמיד יוכלו להיוועץ בי". על סירובו להגיע כמאמן אמר: "אמרתי לאנשים בחיפה שאם נשאר בליגה אני אשאר בקבוצה, וכך קרה. מעולם לא שברתי את מילתי ואני לא מתכוון לעשות את זה עכשיו או בעתיד."

על השאלה האם זה לא מוזר שהוא יעשה את התפקיד מישראל אמר: "אני לא חושב שזה מוזר, אני מכיר הרבה אנשים שעשו תפקיד דומה מרחוק, האן ברגר, חוס הידינק הם אנשים שיעצו לקבוצות מרחוק ואני לא רואה בזה כל בעיה."

עוד הוסיף רוטן: "כבר בספטמבר התראיינתי ואמרתי שאני מוכן לעזור לטוונטה, ולייעץ למועדון. זה לא קרה אז, עכשיו הם פנו אלי וזה יצא לפועל."

עוד בראיון סופר כי, רוטן הוא דמות מעורצת בטוונטה, אחד כזה שמחובר למועדון. בתור שחקן הוא היה קפטן ושיחק 307 פעמים במדי הקבוצה.


צילום: חגית אברהם.
ובתוך כך המנהל המקצועי של מכבי חיפה הוציא הודעה רשמית בנושא בה נאמר: "העונה הגיעה לסיומה ומבחינתנו הדבר החשוב ביותר הוא להתמקד בעתיד. הנחת היסוד, על פי רצון שני הצדדים, היא להמשיך את שיתוף הפעולה עם פרד רוטן ולהפוך את הנושא לפורמאלי בימים הקרובים. אחרי זה כל תשומת הלב תופנה לבניית הסגל לקראת העונה הבאה. בימים האחרונים פורסמו ידיעות שונות הקשורות לפרד וקבוצת נעוריו, טוונטה. פרד רוטן היה שחקן, מנהל טכני ומאמן ראשי בקבוצת טוונטה. הוא ציין בעבר כי לא משנה אילו תוצאות תשיג טוונטה, הוא בכל מקרה יישאר אצלנו במועדון, במכבי חיפה. בהתחשב בעברו המפואר בטוונטה, הוא הסכים לקחת על עצמו תפקיד של מייעץ חיצוני על בסיס התנדבותי בלבד ורק במידת הצורך וללא מחויבות".

עוד צויין כי, בניגוד לפרסומים השונים חשוב להבהיר: הייעוץ יינתן ללא שכר, מתוך רצון לסייע למועדון בו גדל. המאמן אינו מחויב בשום תנאי לטוונטה ולא אמור במהלך העונה לטוס לארצו לצורך התפקיד.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.