כנגד כל הסיכויים

מאת יובל מרון | הפועל רובי לא מוותרת על חלום העלייה דרך משחקי הפלייאוף, אורן ניסים: ״הפועל הרצליה פייבוריטית״ 

עם סיומו של סבב המשחקים הראשון במסגרת ליגה א׳ צפון, נדמה היה כי קבוצת האוהדים בדרכה הבטוחה להשלמת עלייה שלישית ולהבטחת העפלתה לליגה הלאומית. אלא שללא סיבה נגלית לעין, בחציה השני של העונה חל שינוי דרסטי ביכולת אותה גילתה הפועל רובי וקצב צבירת הנקודות של הקבוצה דעך. בסופו של דבר ולאחר שביצעה החלפת מאמנים, סיימה קבוצת האוהדים את עונת המשחקים הסדירה במקום הרביעי המוביל למשחקי פלייאוף העלייה. 

ביום ראשון הקרוב (19:00), תינתן יריית הפתיחה על מסע העלייה המפרך המצפה לאדומים שחורים בפלייאוף כאשר יתארחו באיצטדיון העירוני בהרצליה למפגש נגד הפועל המקומית. לאורך ההיסטוריה, בארבעת המפגשים ביניהן, הקבוצה מהשרון יצאה עם ידה על העליונה בשלושה מתוכם כאשר בצמד המשחקים העונה ניצחה הפועל הרצליה באותה תוצאה, 2-1, את חניכיו של פטריסיו סייג. על אף הקושי הקיים בההעפלה ממשחקי הפלייאוף, במועדון לא אמרו נואש ובקבוצה קוראים לקהל האדום לתמוך בשחקניו במשימה הקשה. 
צילום: חגית אברהם 

שחקן העבר אורן ניסים ניתח את מאזן הכוחות ואמר: ״הרצליה שמגיעה למשחקי הפלייאוף אחרי הפוגה של שנה רושמת הופעה חמישית בפלייאוף, בעלי הקבוצה אלי ג׳מיל לא יסתפק רק בהגעה למשחקים אלא ירצה בפעם הראשונה לעבור שלב. מאמנם, ארז בנודיס, ידע לחזק את הקבוצה תוך כדי תנועה. לדעתי, האקס פקטור הגדול של משחקי הפלייאוף הוא דורון רזנקוביץ, דורון הוא שוער שכבר עשה עליות והנסיון והשקט שלו יכולים לקחת את הרצליה למקומות שהיא לא חוותה. מנגד מגיעה קבוצת האוהדים מחיפה, הפועל רובי מגיעה אחרי סיום עונה מאכזב שכלל החלפת מאמנים והגעה לפלייאוף מהמקום הרביעי. לעניות דעתי, הרצליה פייבוריטית בהתמודדות והיא תסתום את הגולל על חלום העלייה של קבוצת האוהדים.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.