בורסת השמות נמשכת

מאת טל גורן | לפי מקור בכיר בהולנד, מוחמד אלאך מנהלה המקצועי של מכבי חיפה שוקל לצרף לירוקים את הקשר קווין ורמהולן, במועדון מכחישים את מועמדתו ואומרים, טרם סיכמנו או החתמנו שחקני רכש לעונה הבאה 

בורסת השמות המועמדים למכבי חיפה נמשכת כל העת, מקור בכיר בהולנד טוען היום בפני חיפה ספורט כי קשרה של קבוצת אקסלסיור, קווין ורמהולן, מעניין את מוחמד אלאך, מועמד למכבי חיפה והמנהל המקצועי בודק אפשרות לצרפו לירוקים. במועדון אגב, מכחישים את וטוענים השחקן לא מועמד אלינו, עוד הוסיפו במועדון כי: "לפי שעה אין שום שחקן זר או ישראלי חדש שסיכם או חתם בקבוצה, ישנם לא מעט מועמדים אך עדיין אף אחד לא חתם או סיכם."

ורמהולן (בן 27, 1.88 מ') משחק בעיקר במרכז הקישור אבל יכול גם לשחק כקשר התקפי וכחלוץ שני. ההולנדי גדל במחלקת הנוער המפוארת של פיינורד ולאחר מכן עבר לקבוצה הקטנה של העיר אקסלסיור שם הוא משחק עד היום. ורמהולן רשם העונה 35 הופעות בכל המסגרות בהן כבש 2 שערים ובישל 2 נוספים. סה''כ רשם 171 הופעות במדי אקסלסיור בכל המסגרות בהן כבש 24 שערים ובישל 19 נוספים. המומחיות שלו היא הוצאת הקבוצה להתקפות מתפרצות בנוסף הוא נחשב לשחקן פיזי וחזק שאוהב לעבוד קשה על המגרש. ורמהולן מסיים חוזה בסוף יוני ורשאי לחתום בכל קבוצה בה יבחר.
צפו ורמולאן כובש מהחצי במדי אקסלסיור:

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.