על מי מנוחות

מאת יובל מרון | חלוקת נקודות שווה להפועל במחזור הסיום, קריאף(58) העלה את בית״ר ליתרון, גינסארי איזן(62)

המחזור האחרון לעונה הסנסציונית של הפועל נערך הערב על כר הדשא באיצטדיון טדי, כאשר האדומים שחורים התארחו אצל בית״ר ירושלים לשחזור גמר גביע המדינה. כאמור, במסגרת משחקי הליגה בין הקבוצות העונה, חניכיו של ניר קלינגר טרם הצליחו לרשום ניצחון נגד הקבוצה מהבירה. המאמן האדום בחר להעניק את הקרדיט בהרכב לשחקני הספסל ואת חוליית ההתקפה הצעירה איישו סער פדידה, עידן גולן ומאמון קשוע. עקב האכזבה בקרב אוהדי בית״ר כ-800 צופים בלבד נכחו באיצטדיון. 

בדקה ה-4 פדידה ניער מעליו שניים משחקני בית״ר והגיע למצב מצויין מסף הרחבה אך בעט חלש אל ידיו של קליימן. ארבע דקות חלפו והייסטר ניסה את מזלו עם בעיטה מכ-20 מ׳, הכדור חלף מחוץ למסגרת. בדקה ה-11 שיימן הותיר את גינסארי לבדו מול קליימן, המולדובי בעט ישירות על השוער והחמיץ ברשלנות. בדקה ה-40 כדור קרן מדוייק של ברסקי נחת על ראשו של גולן שנגח היטב, הכדור חלף סנטימטרים ליד קורת שערו של קליימן. 
צילום: חגית אברהם
בדקה ה-46 קשוע רשם את אחת מהחמצות העונה, גינסארי מצא את החלוץ לבדו מול שער ריק, מבשל השער השלישי בגמר החמיץ בענק מרחבת החמש. בדקה ה-52 דאבל פס נהדר בין גולן לפדידה הסתיים בבעיטה של האחרון שחלפה מעל למסגרת מקרוב. דקותיים חלפו וקדוש בשתי הצלות ענקיות מנע מסילבסטר להעלות את הירושלמים ליתרון. 

בדקה ה-58 הייסטר חלף על פני תאמאש ומסר לקריאף שגלגל פנימה מקרוב, 1-0 לבית״ר. בדקה ה-62 מסירה נאה של אראל השאירה את גינסארי במצב מצויין מול קליימן, הפעם המולדובי גלגל פנימה, 1-1. בדקה ה-75 שוב קשוע רשם החמצת ענק מול קליימן כאשר בעט החוצה משלושה מטרים. שלוש דקות חלפו והפעם היה זה תורו של ענר שכטר לפספס ברשלנות מחמישה מטרים. בדקה ה-89 בעיטה של סילבסטר מקצה הרחבה נעצרה רק בקורה. בסיום, שתי הקבוצות נפרדות מעונת המשחקים עם חלוקת נקודות שווה. 

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שמואל שיימן, רוסלן ברסקי, גל אראל, סער פדידה(55, מקסים פלקושצ׳נקו), עידן גולן(64, ענר שכטר), ראדו גינסארי ומאמון קשוע(75, גילי ורמוט)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.