מחליפו של קאיו?

מאת רובי לוי | האם נמצא מחליפו של קאיו? בפורטוגל מדווחים כי מכבי חיפה תציע לבריאן רואיז שחקנה של ספורטינג ליסבון לחתום על חוזה

דיווח בפורטוגל, מכבי חיפה מעוניינת מאוד בבריאן רואיז שחקנה של ספורטינג ליסבון. לפי הפירסום באתר "רקורד" המקומי, הקשר מסיים חוזה בספורטינג ליסבון ולקבוצה הפורטוגלית אין כוונה להציע לו חוזה. עוד פורסם כי מכבי חיפה רוצה מאוד את השחקן הקוסטה ריקני הבינלאומי. רואיז בן 32 מחזיק ברזומה מרשים ובין היתר שיחק בפולהאם מהפרמייר ליג האנגלית ופ.ס.וו איינדהובן ההולנדית. העונה במדי ספורטינג ליסבון הופיע רואיז ב-19 משחקי ליגה בהם כבש שני שערים ובישל שער אחד בלבד. בנבחרת קוסטה ריקה משמש רואיז קפטן והופיע במדי הנבחרת 107 פעמים בהם כבש 23 שערים. רואיז משחק בעמדת הקשר השמאלי, כאשר הוא מסוגל לשחק גם במרכז השדה וגם מתחת לחלוץ.

צפו בביצועי השחקן במדי ספורטינג ליסבון:

אגב גם באתר האוהדים של ספורטינג ליסבון התייחסו לנושא ואישרו את התעניינותה של מכבי חיפה בשחקן. באתר האוהדים נכתב כי רואיז היה אחד השחקנים החשובים בפאזל של ספורטינג ליסבון, אך נדמה כי מפאת גילו בליסבון בוחרים שלא להציע לו חוזה ראוי למעמדו ומעדיפים לסיים את ההתקשרות, באתר האוהדים נכתב כי לפי מקור בכיר, יש כוונה בחיפה לסגור את הנושא כמה שיותר מהר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.