עידן ורד יחזור ללבוש ירוק?

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מנסה להחזיר את עידן ורד, המכשול דמי העברה אותם מבקש טביב. השחקן למקורביו: "רוצה לחזור". הבאתו של בלקמן נבדקה ונפסלה. סאן מנחם זומן לפתיחת האימונים

במכבי חיפה מאוד רוצים לראות את עידן ורד בקבוצה. ורד שנמצא תחת חוזה בבית"ר ירושלים שיחק במכבי חיפה לפני שהוא יצא לאירופה לפני כשנתיים. הקשר התבטא לא אחת שהוא מעוניין לעזוב את בית"ר ירושלים. במכבי עובדים על הנושא מאחורי הקלעים, אך יחד עם זאת מכיוון שלשחקן חוזה בבית"ר ירושלים, יש צורך להגיע להסכמה על דמי העברה מול אלי טביב שלפי הערכות לא יהיה מוכן להתפשר. את ורד רוצה גם מכבי ת"א. ממכבי חיפה נמסר כי: "ורד שחקן תחת חוזה. אין משא ומתן."

לחיפה ספורט נודע כי השחקן סיפר למקורביו כי הוא יותר מישמח לעשות קאמבק, ולחזור למדים הירוקים. נושא השכר לא אמור להוות בעיה וכרגע עובדים מאחורי הקלעים, על מנת לקבוע לשחקן תג מחיר ריאלי. על פי הערכות הסכום שדורש אלי טביב על ורד הוא מיליון אירו, סכום אותו מכבי חיפה לא תשלם. סוכנו של השחקן אבי נמני סירב להתייחס לנושא לפי שעה.

גם נושא הבאתו של ניק בלקמן שחקנה של מכבי ת"א בעונה החולפת נבדק, אך הוא ירד מהפרק עקב דרישות שכר גבוהות (כמיליון אירו). בלקמן הושאל למכבי ת"א בעונה החולפת מדרבי האנגלית.

ובתוך כך, לקראת פתיחת האימונים החליטו במכבי לזמן לאימונים את המושאלים: עאיד חבשי, סאן מנחם, שון וייסמן, עפרי ארד ויהב גורפינקל, שהושאלו בעונה האחרונה. המנהל הטכני, מו אלאך, ומאמן הקבוצה, פרד רוטן, החליטו לזמן את החמישה וכן את קפטן קבוצת הנוער, ים כהן.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.