הסיוט נגמר בטעם טוב

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מסיימת עונה בניצחון על הפועל רעננה במשחק שבעיקרו היה משעמם. זנטי שנכנס במחצית הצטיין, כבש והורחק. רוטן: "אני נשאר" 

כ-5000 צופים הטריחו עצמם הערב לסמי עופר לראות את מכבי חיפה מסיימת את עונת הבלהות שלה. הירוקים אירחו את רעננה ובמשחק משעמם למדי ניצחו 2:0 משערם של אופיר מזרחי ועמית זנטי שהיה הבולט בשורות הירוקים. המחצית הראשונה הייתה חלש להחריד ואילו במחצית השנייה שני חילופים של רוטן שהכניס את זנטי וקוסטדינוב עוררו במעט את המשחק של מכבי. עמית זנטי שהיה הטוב בשורות מכבי הורחק בצהוב שני לאחר שקיבל צהוב כשהוריד את חולצתו לאחר כיבוש השער ומייד אח"כ עשה עבירה וקיבל צהוב שני.

המחצית הראשונה בסמי עופר הייתה כל כך משמימה ונוטלת מצבים שכל מילה עליה מיותרת. בדקה ה-52 איבוד כדור של הגנת רעננה הגיע לסלליך שמתוך הרחבה הוציא רוחב לאופיר מזרחי שכבש והעלה את מכבי ל-1:0. בדקה ה-89 כדור עומק מצא את עמית זנטי שחדר לרחבה כבש בקור רוח מול השוער, ונתן לירוקים ניצחון 2:0. לאחר כיבוש השער זנטי הוריד את חולצתו חגג, ראה צהוב ובהתקפה לאחר מכן ביצע עבירה וראה את הצהוב השני והאדום.

מאמן הקבוצה פרד רוטן אמר בסיום: "עשינו שינויים בחצי השני והרוח של השחקנים הייתה טובה יותר, יצרנו מצבים וניצחנו. שיחקנו כדורגל טוב. הקבוצה שלנו העונה חוותה עליות ומורדות קיצוניות, לא היינו יציבים, פעם שיחקנו ממש טוב ופעם ממש ממש רע. דבר אחד אני בטוח, כולם עבדו קשה. בשבילי ובשביל כולם זה ברור, אני בוודאות ישאר בחיפה. שמעתי את הסיפור על טוונטה, אבל אני כל כולי בקבוצה. לקראת העונה הבאה זה קשה להבטיח הבטחות, אבל יש לי ביטחון שהקבוצה הזו תחזור כבר בעונה הבאה אבל צעד אחר צעד ובשבילי זה אתגר גדול לעשות את זה."

שחקן הקבוצה סינטיהו סלליך אמר: "זה עונה מאוד מאוד מאכזבת, חווינו המון כשלונות. נקודת האור שלנו זה הקהל שלנו ולהם מגיע כל הכבוד. אנחנו בעונה באמת מאכזבת, אני מקווה שנחזור חזקים ולהחזיר את האמון של הקהל. אנחנו יכולים להבטיח שנעבוד קשה בעונה הבאה. העתיד שלי הוא במכבי חיפה, כל ענייני החוזה הם מול מכבי חיפה ואני מטפל בזה מולם."

מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, אטיין ריינן, אליסון דוס סנטוס, רז מאיר, גל אלברמן (גאורגי קוסטדינוב), אופיר מזרחי, נטע לביא, סינטיהו סלליך, קאיו (עמית זנטי, 46 הורחק 90) וניקיטה רוקאביציה (עוואד, 79).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.