דיווח - רוטן רק חבר המועצה

מאת רובי לוי | בניגוד לפירסומים השונים בעניינו של פרד רוטן, ההולנדי לא צפוי להיות המנהל הטכני של טוונטה שהחתימה לתפקיד את טד ואן לאובן, רוטן יהיה חבר הוודעה המפקחת של הולנדים 

כאמור, בניגוד לפירסומים השונים, פרד רוטן לא יהיה המנהל הטכני של קובצת טוונטה ההולנדית, אלא יהיה חבר הוועדה המפקחת. בהולנד פורסם היום כי טד ואן לוואבן הוא המנהל הטכני החדש של קבוצת טוונטה. בפירסום הוזכר כי הבחירה הראשונה של טוונטה הייתה פרד רוטן, אך עקב עבודתו כמאמן מכבי חיפה הבינו שלא יהיה לו זמן לעסוק בתפקיד המנהל הטכני במקביל. פרד רוטן ישאר כחבר הוועדה המפקחת של של הקבוצה ההולנדית וייעץ לקבוצה מרחוק. הידיעה הזו בעצם מאשרת את הדברים שאמרו רוטן ומועדון מכבי חיפה, כי בעצם התפקיד לא יצריך את רוטן לנסיעות מיוחדת להולנד והייעוץ לקבוצה הוא טלפוני ולא משהו שאמור לפגוע בתפקיד הראשי שלו כמאמן מכבי חיפה.

ובתוך כך, מכבי חיפה הודיעה לחלוץ עומר דמארי כי לא תממש עליו את האופציה ולמעשה השחקן חוזר לקבוצתו לייפציג. אגב, השחקן עצמו מעוניין לשחק בהפועל תל אביב שתפתח במו"מ מול קבוצתו על מנת להחתימו. גם היווני קלאוס מבין שהוא לא בתוכניות של הקבוצה, זאת למרות פרסומים של השחקן ברשתות החברתיות על כך שהוא מתכנן להמשיך לשחק בקבוצה גם בעונה הבאה, במכבי יצטרכו לפתור את נושא השכר של השחקן. ליווני יש דרישה מקבוצות קטנות ביוון אך השכר מהווה מכשול מהותי, הערכות הן שמכבי תאלץ או לפצות את השחקן על מנת להתיר את חוזהו או להשאילו ולהשתתף בשכרו.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.