"שטביב ירד בדרישות - נדבר"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מכרה הערב באופן רישמי את הבלם האיסלנדי הולמאר אוילפסון ללבסקי סופיה תמורת חצי מיליון אירו. אין התקרבות בנושא עידן ורד. גורם בכיר: "שטביב ירד בדרישות - נדבר"

הבלם האיסלנדי הולמאר אוילפסון נמכר לקבוצה אליה הושאל בעונה החולפת, לבסקי סופיה. האיסלנדי שהגיע לירוקים באמצע העונה החולפת, לא ממש הצליח להותיר חותם במעט המשחקים בהם שותף והושאל ללבסקי סופיה הבולגרית במדיה הרשים והיה מעמודי הטווח של הקבוצה הבולגרית. אוילספון הגיע למכבי חיפה מרוזנבורג הנורבגית והערכות הן כי מכבי חיפה שילמה לנורבגים כ-מיליון אירו תמורת הבלם. סכום העברה של אוילפסון לבולגרים הוא חצי מיליון אירו, כאשר הירוקים הכניסו בסעיף המכירה של האיסלנדי, סעיף שמקנה להם לקבל 30 אחוז מכל מכירה עתידית של אוילפסון.

ובתוך כך, המטרה המרכזית של מכבי חיפה העונה עידן ורד, מוסיף להתרחק מהקבוצה ולפי שעה אין כל התקדמות בנושא. בעלי בית"ר ירושלים נקב בסכום הקרוב למיליון יורו תמורת הקשר ונכון לרגע זה לא מוכן להתפשר. במכבי חיפה טרם הגישו הצעה רשמית ונרתעו מסכום העברה, המסר שהועבר לטביב - תוריד את הסכום ונדבר. גורם בכיר בקבוצה סיפר לחיפה ספורט: "לא העברנו שום הצעה רשמית, ורד ברשימה, שטביב ירד בדרישות נדבר." גם בנושא ניקו אולסק אין התקדמות אך כפי שכבר פרסמנו הערכות הן כי הנושא פתיר, והמו"מ צפוי להבשיל לעסקה.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.