מכבי חיפה: מחכים לרכש

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מנסה להאיץ את המו"מ מול ורד. גורם בקבוצה: "יש מו"מ, זה יקח זמן." אלאך לא בונה על מנחם. המועדון מתייחס לעובדה שנושא הרכש מתקדם לאט

הירוקים צפויים לפתוח את האימונים בעוד שבוע כאשר שחקן הרכש היחיד שחתם עד כה הוא החלוץ מיכאיל קראמר. במכבי חיפה עדיין בוחנים מספר שמות כמעומדים ובמקביל מנסים לקדם את המו"מ מול צמד הישראלים ניקו אולסק ועידן ורד. באזור של ניקו אולסק כמו שפרסמנו כבר, נדמה כי ישנה התקדמות והמו"מ צפוי להבשיל לחתימה. בעניינו של עידן ורד ישנה התקרבות מסויימת לאחר שאלי טביב בעלי בית"ר הוריד מעט בדרישות. גורם בכיר במכבי חיפה אישר שישנו מו"מ ואמר: "יש מו"מ, זה לא קל ולא פשוט, זה יקח זמן."

עוד נודע לחיפה ספורט כי המנהל המקצועי של מכבי חיפה לא בונה על סאן מנחם כמגן השמאלי המוביל. אלאך היה רוצה לראות את טאלב טאווטחה כמגנה השמאלי של הקבוצה אך לפי שעה המגן עצמו מעדיף למצות את האופציות האירופאיות. הירוקים עוקבים מרחוק גם על מעמדו של אופיר דוידזאדה בגנט. לא מן הנמנע שינחת מגן שמאלי זר, אם כי העדפה היא למגן ישראלי.

במכבי חיפה התייחסו לנושא הרכש שמתנהל בעצלתיים ואמרו: "יש מועמדים, הליגה הישראלית היא לא המקום המועדף עליהם והם מעדיפים למצות ליגות בכירות יותר. ואנחנו עוקבים מרחוק ופועלים בהתאם, המשחק הרשמי משלנו הוא רק בעוד חודשיים וחצי, והיתרון בלא להיות באירופה זה לקבל החלטות ביותר סבלנות בלי לחץ זמן."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.