עוגן אדום: שוקרני בראיון

מאת יובל מרון | רועי שוקרני חושף: ״חתמתי בתחילת העונה הקודמת ולא שוחררתי״, מציב מטרות: ״בטוח שאהיה שחקן מוביל בהפועל חיפה״, ומפנטז על העתיד: ״חולם שניקח שוב תואר״, הילד שחוזר לבית האדום בראיון פתיחת עונה

בשנים האחרונות, מציג בעלי הפועל יואב כץ DNA לפיו המועדון מקריית חיים שואף להחזיר לשורותיו את בוגרי מחלקת הנוער אשר לבשו בעברם את המדים האדומים. DNA זה החל עם החתמתו של חנן ממן אשר אליו הצטרף עדן בן בסט. אשתקד, דפוס זה נמשך עם החתמתם של גל אראל את גילי ורמוט. עם פתיחת חלון ההעברות של עונת המשחקים הקרובה, כץ ממשיך בהשבת הילדים האדומים לקריית חיים באמצעות החתמתם של אלי אלבז ורועי שוקרני. בראיון לאתר חיפה ספורט מספר שוקרני על תחושותיו בבית האדום וחושף את משאלת ליבו לעונה הקרובה.

צילום: דוברות המועדון
מה היו השיקולים בהחלטתך לחזור להפועל?

"האמת שלא היו שיקולים, זה קרה באיחור של שנה. חתמתי בתחילת העונה הקודמת ורעננה לא שיחררה אותי. גם בינואר היה אמור להתבצע טרייד עם רן קדוש ורעננה שוב לא שיחררו. החלק המעצבן בסיפור שפשוט חודשים לא נתנו לי לשחק בלי הסברים, ידעתי שהשנה זה יקרה כשחקן חופשי ואין מאושר ממני."

איך אתה מסכם את העונות שלך מחוץ למועדון?

"בקרית שמונה היתה לי עונה טובה לא הביאו אותי על תקן כוכב או שחקן יקר והייתי בורג חשוב בהשארות. לצערי איזי שירצקי התהפך על כל שחקני הרכש שהוא הביא ולכן העדפתי לוותר על החוזה וללכת למקום שכן רוצה אותי. עם חיים סילבס היה שיפור משמעותי ולמרות פתיחת עונה נוראית נשארנו בליגה ושיחקתי כל העונה. גם בעונה השניה שיחקתי 22 משחקים בהרכב מלבד החודשים בסוף לצערי זוכרים את הסוף. בוער בי שתתחיל העונה ואני רוצה להוכיח ולהלחם בשביל המועדון שאני כל כך אוהב."


צילום: מתוך יוטיוב
שימשת כשחקן מוביל בהפועל לפניי עזיבתך, אתה שואף לחזור לאותו תפקיד משמעותי?

"ללא ספק, זוהי המטרה העיקרית שלי ואני בטוח שאהיה שחקן מוביל בהפועל חיפה. כמו כן ובעזרת השם אשמש גם כקפטן הקבוצה."

מסתמנת אינפלצייה בחוליית הקישור, זה לא מרתיע אותך?

"אינפלציית הקשרים לא מרתיעה אותי בכלל, אני מאמין בעצמי וביכולות שלי, כל אחד יתרום את חלקו. לכל שחקן יש עליות וירידות במהלך העונה, להפך, כשיש תחרות כל שחקן דוחף את עצמו לקצה יכולתו."

מה הסוד לשחזור עונת השיא מאשתקד?

"רוב הסגל נשאר ככה שאני בטוח שנעשה עונה לא פחות טובה מהקודמת. עם זאת אסור להקל ראש, נצטרך לתת הכול על כר הדשא כדי שזה יקרה."

מה ההישג הקבוצתי אליו אתה מכוון?

"כמובן שאני חולם שניקח שוב תואר. בנוסף, לסיים במיקום גבוה יותר מהעונה הקודמת ולספק רגעים של אושר לקהל האדום."
צילום: חגית אברהם
מה ההישג האישי העומד לנגד עינייך?

"מבחינה אישית, אני רוצה להיות שחקן מוביל בקבוצה ולקבל מהקהל אהבה, אני אסתפק בכך וזה די והותר עבורי."

האם הערפל סביב עתידו של קלינגר היווה פקטור בהחלטתך?

"הרצון והערכה של קלינגר כלפיי היו חשובים  מאוד עבורי, לא היו שיקולים אחרים. אני מקווה שניר יישאר איתנו ואם חלילה ולא, ניר יגשים חלום באימון הנבחרת ואפרגן לו מעומק לבי."

מהן היכולות אותן תרצה לשפר/לשמר בעונה הקרובה?

"באשר לנקודה אותה ארצה לשפר, מספרים זה חלק שהיתי רוצה לשפר וזה צריך לקרות בקבוצה שמחה והתקפית. מי העבר השני, אני שואף לשמור על הקרבה בעבור הקבוצה והרצון להשתפר תמיד."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.